Alle aangesloten Professionals werken zelfstandig en op eigen verantwoordelijkheid. Ze mogen het erkende logo per discipline op hun website voeren.

EX:   Experts zijn bevoegd een Individueel Diagnostisch Beelddenk Onderzoek af te nemen, en zijn bekend met visuele leertechnieken.

JT:   De Jeugd trainers/coaches zijn bevoegd de LEREN LEREN Methode aan te bieden aan jeugd v.a. 8 jaar.
VT:   De Volwassenen trainers /coaches zijn bevoegd om de training Basis Denksystemen te geven aan volwassenen en binnen bedrijven.

BTT: Belbin Team Toppers Trainers zijn bevoegd om met de Team Toppers Methode te werken binnen scholen en bedrijven.

Op deze kaart een landelijk overzicht van alle Professionals.

Aan de volgende lettercode herkent u de bevoegdheden:

Klik hier om uw eigen tekst toe te voegen

Locatie Naam    SiteMail
AarlanderveenZHCharlotte Majoie HalJT
VTRtgroenehartinfo@rtgroenehart.nl
Alkmaar /Sint PancrasNHRose ZonneveldEXJTVTLeerprikkelsinfo@leerprikkels.nl
AlmereFLMarjolein MoonenEXJTVTZo kan je lereninfo@zokanjeleren.nl
AmersfoortUtAnja JacobsEXBeter in Beeldinfo@bibamersfoort.nl
AmersfoortUtJeanette KoenenEXJTVTBTTJust Moveonjeanette@just-moveon.nl
AmersfoortUtMarianne BastianenJT
VT
Gavegavem.bastianen@gavegave.nl
AmstelveenNHTheo RoosBTTCheckitin!theo@checkitin.nl
AmstelveenNHMarijke Cals StengerBTTmaartmarijkr@hotmail.com
AmsterdamNHBregje CoolegenEXSpeels-geleerdinfo@speels-geleerd.nl
AmsterdamNHEunice StügerEX
eunicestuger@hotmail.com
AmsterdamNHMartie TimmermansJTVTmartietimmermans@gmail.com
AmsterdamNHTrudy Ypma TurkenburgEXJTVTBTTHolosinfo@holos.nu
AmsterdamNHSaskia de RuijterEXJTVTBTTcpvlindercpvlinder@gmail.com
AmsterdamNHLoraine BarEXJTVTBTTvkidsinfo@vkids.nl
AmsterdamNHDanielle Botman GoutbeekJTVTdaniellebotman@hotmail.com
Alphen aan den RijnZHSonja de LangeEXJTAlphabeterinfo@alphabeter.nl
AltenaNBGerda SchramJTStudieRondgerda@studierond.nl
ArnhemGldAnneke WezemanJT
Praktijk Puntenslijperanneke@praktijk-puntenslijper.nl
ApeldoornGldHeidy JansenJTLessen in Lerenheidy@lesseninleren.nl
AssendelftNHPauline BloklandEXJT
blokland.pauline@gmail.com
BaarloLAndrea VerlaekEXJTVTBTTDen Ankerinfo@denanker.nl
BaexemLMarij VerkoelenEXJTm.verkoelen@bs-harlekijn.nl
BaexemLMien VerkoelenJTm.verkoelen@kpnmail.nl
BarendrechtZHRenate VlakJT
REVlak@wartburg.nl
BelfeldLIne LückerEXJTVTBTTPassendlereninfo@passendleren.nl
BennebroekNHChristien SepersBTTSeepchristien@seep.nu
BestNBPetra van den Hurk- DamoiseauxEXJTVTKies plan Bpetra@kiesplanb.nu
Bergen op ZoomNBChristel RaatsEXJTVTBTTBureauCICinfo@bureaucic.nl 
BlokkerNHVeronique TurfboerJT
VTBTTLeer van Veerleervanveer.nl
BolswardFrDorine Lycklame   NijeholtEXJT
VTBekijk het eveninfo@bekijkheteven.nu
Broek op LangedijkNHSusanne Koster LeeringJTVTBeter leren lereninfo@beterlerenleren.nu
BuitenpostGRTineke NieuwenhuisJT
VTtnieuwenhuis26@gmail.com
Bunschoten/SpakenburgUtEls de GrootEXJTscheap@hotmail.com
BussumNHVera PostmusEXJTVTverapostmus@gmail.com
CastricumNHAnita Breetvelt BootsEXJTVTBTTTis okinfo@tis-oke.nl
CastricumNHAnnemieke HoogeboomEXJTVTWonderwijs coachingInfo@wonderwijs-coaching.nl
De BiltUtIllona LansingJTVTKindercoachpraktijk Roodilona@kindercoachpraktijkrood.nl
DelftZHMyra HillebrinkEXJTBTTHet Luisterrijkinfo@het-luisterrijk.nl
Den BoschNBAngèle van der Heijden-VerhoevenBTTverhoeven_angele@hotmail.com
Den HaagZHThea CosmanJTtheacosman@ziggo.nl
Den HaagZHJoline HuijsmansEXJTVTBTTjolinehuijsmans@hotmail.com
Den HaagZHDieuwke HelderBTTHelder acterendieuwke@helderacteren.nl
Den HaagZHWenke AndreaeEXJTBTTLeukerlerenlerenwenke@leukerlerenleren.nl
DeventerOMarita Klijn VeldermanEXJTVTProfi leermarita@profi-leer.nl
DiemenNHMarijke van MuijlwijkEXJTJuf 0n Wheelsmarijke@jufonwheels.nl
DinxperloGldMoniek EbbersEXJTVTMomie Info@momie.nl
DongenNBMary Peters LeijtenEX
JT
VT
BTTmary.peters@xpectprimair.nl
DordrechtZHJet BarendrechtEXSlimpulsinfo@slimpuls.nl
DordrechtZHKeet BosJTVTJij advieskeet@jij-advies.nl
DrontenFrSonja VenhuizenVTVTstralendjezelfcoachinginfo@stralendjezelfcoaching.nl
DrontenFrSonja VenhuizenVTVTstralendjezelfcoachinginfo@stralendjezelfcoaching.nl
DordrechtZHGerard den Hartog SchalkenEXJTVTEigenwijs onderwijsinfo@eigenwijsonderwijs.nl
DordrechtZHGerard den Hartog SchalkenEXJTVTEigenwijs onderwijsinfo@eigenwijsonderwijs.nl
EdeGldHanneke ReitsmaEXJTVT Praktijkextralentinfo@praktijkextralent.nl
Egmond aan den HoefNHMarieke KnolJTVTinzichtleerlingenbegeleiding@gmail.com
EindhovenNBFranny NeggersJTVTBTTFortafidoinfo@fortafido.nl
EindhovenNBBernadette NaanJTVTLeerkracht en cobernadette@leerkrachtenco.nl
GoirleNBFanny MöhlmannJTGroei en Lachfanny@groeienlach.nl
GoirleNBPascalle DorrenJTp.dorren@home.nl
GoirleNBNancy BrekelmansEXJTNencenence@ziggo.nl
GorinchemZHG.M.WoutersEXPraktijk Piopio@casema.nl
Hardinxveld GiessendamZHGieni de FrelJT
VTgieni@live.nl
HaarlemNHInge Cornelisse ElsingaJTVTBTTLotus-Kindercoachinginge@lotus-kindercoaching.nl
HaarlemNHMirelle EvertsenEXUit je Schulpmirelle@uitjeschulp.nl
HaarlemNHGaby BosmanEXJTBTTHeldenpadinfo@heldenpad.nl
HaarlemNHMadelène SchippersJTVTVoorbeeldig lerenmadelene@voorbeeldigleren.nl
HaarlemNHRegien PiersEXJTHeart4kidsinfo@heart4kids.nl
HaarlemNHMirella FlintermanJTVTmirella@studerenzonderstress.com
HarderwijkGldMieke BronsEXJTIqbusinfo@iqbus.nl
HarderwijkGldBernice Schut AartsenEXJThendo.bernice@gmail.com
HeelLPascal MinartzJT
VTp.minartz@rocgilde.nl
HeezeNBLoes van WezelJT
VTSlim Geleerdinfo@slimgeleerd.nl
HeibloemLGoyka LamersEXJTlamerslogopedie@hotmail.com
HeilooNHNatascha TundermanEXJTMakkelijker Lereninfo@makkelijkerleren.nl
HeijthuysenLIne LückerEXJTVTBTTPassendlereninfo@passendleren.nl
HengeloOIngrid ten DamEXJTVTingrid.ten.dam@home.nl
HengeloGldDianne GarsenEXJTVTTalent en tijdinfo@talententijd.nl
HilversumNHIngrid SchoutenEXVTBTTIn sigtIngrid.Schouten@In-Sigt.com
HilversumNHPamela SchuurmansJTVTCarpeVitamCoachinginfo@carpevitamcoaching.nl
HoensbroekLRia KnobenEXJTria.knoben@mgrhanssen.nl
HoutenUtLisette de KantJTVTBTTJouw talent in beeldinfo@jtib.nl
HulshorstGldJeanine HoksbergEXJTVTjeaninehoksberg@hotmail.com
LeeuwardenFrMarrit KooistraJTVTMarrit.kooistra@gmail.com
LieropNBAnnemieke JoostenEXAnnemieke105@hotmail.com
LimmenNHPetri SchipperEXJTDe wijze van lerenpetri@dewijzevanleren.nl
LimmenNHSuzanne BuisJTBeelddenkers leren lerensuzanne@suzannebuis.nl
Loon op ZandNBEster PutsJTEster-rtinfo@ester-rt.nl
MarknesseFLMarian MalekJTVTHoofd vol Plaatjesinfo@hoofdvolplaatjes.nl
MeldersloLMichéle Hendrix DierxEXJTinfo@studiobovenwijs.nl
MelickLMariëlle WilmsEXJTVTkr8lokaalinfo@kr8lokaal.nl
MolenaarsgraagZHRenate HoogendoornJTVTrenate.hoogendoorn2089@gmail.com
Midden BeemsterNHEsther BoonstraJTVTPraktijk Abracadabrainfo@praktijkabracadabra.nl
Nieuw BergenLYvonne NijsenEXy.nijsen@bsdefontein.nl
Nieuw VennepZHAnnuska Heisterkamp BosJTVT
Ik en Beeldikenbeeld@kpnmail.nl
Nieuw-LekkerlandZHLineke van OostrumEXJTBTTJuf in beeldlineke@jufinbeeld.nl
NieuwleusenOCarolien BoermanEXJTVT
Fijnbrein in actiecarolienboerman@hotmail.com
NijmegenGldAnita van Doorn van der VlietEXJTBTTTaalleesatelierinfo@taalleesspelatelier.nl
NijmegenGldMandy AnkersmitJTVT
Mandy.ankersmit@gmail.com
NoordeloosZHJolanda ThielenJTKziejezoinfo@kziejezo.nl
Noord ScharwoudeNHAlma BeersEXJTbeers.alma@gmail.com
NoordwijkZHCaroline WiebengaEXJTVTDe Beelddenkerinfo@debeelddenker.nl
NuenenNBLoes van OrsouwJTBeeldenschatloes@toev.nl
ObdamNHJudith BouwmeesterEXJTVTjudithbouwmeester@gmail.com
OnderdijkNHTrudy Ypma TurkenburgEXJTVTBTTHolosinfo@holos.nu
OostelbeersNBMarjolein van KuringenJTVTBij Marjoleinkom@bij-marjolein.nl
OudorpNHNicky VrasdonkBTTNickyvrasdonk@gmail.com
Oud BeijerlandZHReina HoogerwerfBTTrenr91@kpnmail.nl
OssNBYvonne AartsEXJTVTBTTHet leer punt Ossinfo@hetleerpuntoss.nl
OudeschildNHAnnemarie SwartBTTTexeltripsinfo@texeltrips.nl
PoortugaalZHJacqueline GilletEXJTVTjyg@online.nl
PurmerendNHSandy van EijsdenEXJTBureau Beeldvisieinfo@bureaubeeldvisie.nl
RaalteOMarita Klijn VeldermanEXJTProfi leermarita@profi-leer.nl
RidderkerkZHMarjet van NoordenneEXJTLowstercoachingmarjet@lowstercoaching.nl
RielNBMarloes BastianenEXJTVTRT praktijk Rielinfo@rtpraktijkriel.nl
RijswijkZHCees VolkeringBTTCeesvolkering@gmail.com
RijswijkZHJacqueline Appel WielensEXKicojajacqueline@kicoja.nl
RoelofarendsveenZHBrigitte LebbinkEXJTVTBTTEigenwijs Lerenbrigitte@eigenwijsleren.nl
RoosendaalNBSaskia ClaassensEX
Praktijk SASinfo@praktijksas.com
RotterdamZHEva WiersmaBTTWiersma.eva@gmail.com
RotterdamZHLidewij BesnardEXJTVTWhole Brain Learninglidewij@wholebrainlearning.nl
RosmalenNBMarieke MoermanBTTm.moerman@fontys.nl
RuinerwoldDRMirjam KokJTmirjam@vangijssel.nl
Santpoort NoordNHSusanne van KeulenJTSpijkermebijinfo@spijkermebij.nl
SchagenNHCiska de JongJTrichard-ciska@quicknet.nl
SchinnenLBram BouwelsJTVTb.bouwels@ziggo.nl
SittardLChantal KleutersJTVTchantalberagg@gmail.com
SleewijkNBOdette VerhoefJT
Rtforteodette@rtforte.nl
SpaubeekLRoland A.C. WillemsEXJTVTBTTGroeien en Bloeieninfo@groeienenbloeien.nl
SpaubeekLNathalie SluijsmansEXOog voor TalentN.sluijsmans@oogvoortalent.nu
StevensweertLGoyka LamersEXJTlamerslogopedie@hotmail.com
TeteringenNBJoke HuijsmansEXJTVTBTTjoke.huijsmans@hotmail.com
TilburgNBMarita van den HoutEXBTTBeren van jouw weginfo@berenvanjouwweg.nl
TjalleberdFrIngrid LoenenJTSuno Coachinfo@suno-coach.nl
UithoornNHMarius SchalkwijkBTTAct2learnmarius@act2learn.nl
UithoornNHJantien RoëlJTVTBTTWegwijscccontact@wegwijscc.nl
UitgeestNHSaskia de RuijterEXJTVTBTTcpvlindercpvlinder@gmail.com
VeenNBKorien BrouwerEXfambrouwer@solcon.nl
Velsen ZuidNHLianne RuurdaJTVTlianneruurda@hotmail.com
VelserbroekNHDineke van der WalJTVTdinekevanderwal@onderwijs-ondersteuning.nl
VeldhovenNBMayke HeitlingJTVTPiptrainingmayke.heitling@gmail.com
VenloLDjoke van der MeulenJT
VT
djoke@voorjeneus.nl
VenloLHilde CroonenJTVTLeer het lerenleer-hetleren@ziggo.nl
VenloLDorien EvansJTVTd.smeets@rocgilde.nl
VenloLIne LückerEXJTVTBTTPassendlereninfo@passendleren.nl
VolkelNBMarjelle van der LochtJTPraktijk voor Remedial Teaching Volkelinfo@rtpraktijkvolkel.nl
VoorburgZHVeronique SwillensEXJTVTSterk in hoogbegaafdheidveronique@sterkinhoogbegaafdheid.nl
VoorhoutZHArjanne VesterEXJTarjannevester@hotmail.com
WageningenGldHanneke PostEXJTVTDe Denhanneke@de-den.nl
WarnsveldGLDAnnet Semmekrot AkkerEXa.semmekrot@gelderveste.nl
WeertLGea WeitenbergJT gea@you-next.nl
WassenaarZHMarlies HoffmannEXJTMet het oog op leren info@methetoogopleren.nl
WeespNHGerda de WeerdtBTTCECgerdadeweerdt@gmail.com
West GraftdijkNHEsther BoonstraJTPraktijk Abracadabrainfo@praktijkabracadabra.nl
WestkapelleZNicole Hamelink VosEXZeeuwseleertreinzeeuwseleertrein@hotmail.com
WierdenOMartine van der PloegEXJTPloegmaatinfo@ploegmaat.nl
WierdenOAnouk StamEXJTVTOntwikkelinginbeeldinfo@ontwikkelinginbeeld.nl
Wijk & AalburgNBGerda SchramJTStudieRondgerda@studierond.nl
WinterswijkGldRutger de VriesEXJTVTBTTIk zie het andersinfo@ikziehetanders.nl
WoerdenURia MoonsJTRia Moons Remedial Teacherria.moons@outlook.com
ZaandijkNHHedwig AppelsJTVTOogappelsHedwig@Oogappels.nu
ZoetermeerZHRuth KoeimanEXJTVTBTTercefka@hotmail.com
BUITEN NEDERLAND
ErtveldeBelgiëIlse ColaesBTTAssessilse@asses.be
KuringenBelgiëAn DerouyEXJTVTDuizendpoot-hasseltan@duizendpoot-hasselt.be
Calgary, AlbertaCanadaJanneke FrankEXWestmountcharterjannekefrank@shaw.ca
WillemstadCuracoaRuth KoeimanEXJTVTBTTercefka@hotmail.com
DalmoseDenmarkGrith RasmussenEXBTTgrith@grith-tschorn.dk
DalmoseDenmarkJohnnie RasmussenEXBTTjohnnie@bruusrasmussen.dk
AtheneGreeceDanae DeligeorgeEXDanaedeligeorgesdanaekd@gmail.com
Bussy Varache 87120 EymoutiersFranceMadelon VermeulenEXJT
VT
Buiten de lijntjesinfo@buitendelijntjes.nu
Denver -ColoradoUSAMarkus HuntEXThe Loganschoolmarkus.hunt@theloganschool.org
Denver  -ColoradoUSABecky GodecEXThe Loganschoolbecky.godec@theloganschool.org
Granada Hills –Los AngelesUSALinda Powers LevitonEXGiftedandcreativecounselinglinda@leviton.org
Steamboat Springs ColoradoUSATina HarlowEXGuidingbrighttina@guidingbright.com
Portola Valley – CaliforniaUSAAnne BeneventiEXChildrenevolvingchildrenenolving@gmail.com
Olympia – FloridaUSABarbara HuttonEXNovaschoolbhutton@novaschool.org
Long Grove – IllinoisUSAMichele KaneEXNeium-kane@neiu.edu
Berkeley – CalifornieUSASusan DanielsEXSummitcenterdrsusandaniels@summitcenter.us
Denver ColoradoUSALinda SilvermanEX
GifteddevelopmentGiftedness101@gmail.com