Alle aangesloten Professionals werken zelfstandig en op eigen verantwoordelijkheid. Ze mogen het erkende logo met huidig jaartal per discipline op hun website voeren. Aan de volgende lettercode herkent u de bevoegdheden:

EX:   Experts zijn bevoegd met het Wereldspel te werken en een Individueel Diagnostisch Onderzoek bij jeugd af te nemen.

JT:   De Jeugdtrainers zijn bevoegd om de LEREN LEREN Methode aan te bieden aan jeugd v.a. 8 jaar.

VT:   De Volwassenen Trainers zijn bevoegd om de training Basis Denksystemen te geven aan (jong)volwassenen en binnen bedrijven.

BTT: Belbin Team Toppers trainers zijn bevoegd om met de Belbin Team Toppers Methode te werken binnen scholen en bedrijven.

Op deze kaart een landelijk overzicht van alle Professionals.

Locatie Naam    SiteMail
AarlanderveenZHCharlotte Majoie HalJT
VTRtgroenehartinfo@rtgroenehart.nl
Alkmaar /Sint PancrasNHRose ZonneveldEXJTVTBTTLeerprikkelsinfo@leerprikkels.nl
Alkmaar NHMarjan van RhoonJTVTHet OntwikkelTeam mail@hetontwikkelteam.nu
Alkmaar NHLinda NieuwenburgJTVTHet OntwikkelTeam mail@hetontwikkelteam.nu
AlmereFLMarjolein MoonenEXJTVTZo kan je lereninfo@zokanjeleren.nl
AlmereFLIngrid SchoutenEXJTVTBTTIn sigtIngrid.Schouten@In-Sigt.com
AlmereFLSabena van KooijEXJTVTBTTPraktijk Kind Uniekinfo@praktijkkinduniek.nl
Amersfoort / LeusdenUtAnja JacobsEXBeter in Beeldinfo@bibamersfoort.nl
AmersfoortUtMarianne BastianenJT
VT
Gavegavem.bastianen@gavegave.nl
AmstelveenNHTheo RoosBTTCheckitin!theo@checkitin.nl
AmstelveenNHMarijke Cals StengerBTTmaartmarijkre@hotmail.com
AmsterdamNHBregje CoolegemEXSpeels-geleerdinfo@speels-geleerd.nl
AmsterdamNHEunice StügerEX
JT
VT
eunicestuger@hotmail.com
AmsterdamNHIlona MatlaEX
Ilona Matlainfo@ilonamatla.nl
AmsterdamNHMartie TimmermansJTVTmartietimmermans@gmail.com
AmsterdamNHMarjolein KokJTVTmarjoleinkok84@gmail.com
AmsterdamNHTrudy Ypma TurkenburgEXJTVTBTTHolosinfo@holos.nu
AmsterdamNHSaskia de RuijterEXJTVTBTTsazcoaching info@sazcoaching.nl
AmsterdamNHLoraine BarEXJTVTBTTvkidsinfo@vkids.nl
AmsterdamNHDanielle Botman GoutbeekJTVTdaniellebotman@hotmail.com
ArnhemGLDAnneke WezemanJT
Praktijk Puntenslijperanneke@praktijk-puntenslijper.nl
ApeldoornGlLDHeidy JansenJTLessen in Lerenheidy@lesseninleren.nl
AssendelftNHPauline BloklandEXJT
blokland.pauline@gmail.com
BaarloLAndrea VerlaekEXJTVTBTTDen Ankerinfo@denanker.nl
BaexemLMarij VerkoelenEXJTm.verkoelen@bs-harlekijn.nl
BaexemLMien VerkoelenJTm.verkoelen@kpnmail.nl
BarendrechtZHRenate VlakJT
REVlak@wartburg.nl
BelfeldLIne LückerEXJTVTBTTPassendlereninfo@passendleren.nl
BennebroekNHChristien SepersBTTSeepchristien@seep.nu
BestNBPetra van den Hurk- DamoiseauxEXJTVTKies plan Bpetra@kiesplanb.nu
Bergen op ZoomNBChristel RaatsEXJTVTBTTBureauCICinfo@bureaucic.nl 
BleskensgraafZHRenate HoogendoornJTVTde Leerexpresslinfo@deleerexpress.nl
BlokkerNHVeronique TurfboerJT
VTBTTLeer van Veerinfo@leervanveer.nl
BolswardFRDorine Lycklama a   NijeholtEXJT
VTBekijk het eveninfo@bekijkheteven.nu
BorneOIngrid ten DamEXJTVTWijs in Beeldingrid.ten.dam@home.nl
BredaNBElsa HuismanJTVTelsa.huisman@ziggo.nl
BreukelenUTMariette PriorJTVTSamen slim lerenpraktijk@samenslimleren.nl
Broek op LangedijkNHSusanne Koster LeeringJTVTBeter leren lerenj.s.koster@hotmail.com
BussumNHVera PostmusEXJTVTLeren en Groeienverapostmus@gmail.com
CastricumNHAnnemieke HoogeboomEXJTVTWonderwijs coachinginfo@wonderwijs-coaching.nl
DalfsenOCarolien BoermanEXJTVT
Fijnbrein in actiecarolienboerman@hotmail.com
De BiltUtIlona Spelt LansingJTVTKindercoachpraktijk Roodilona@kindercoachpraktijkrood.nl
DelftZHMyra HillebrinkEXJTBTTHet Luisterrijkinfo@het-luisterrijk.nl
Den BoschNBAngèle van der Heijden-VerhoevenBTTverhoeven_angele@hotmail.com
Den HaagZHThea CosmanJTtheacosman@ziggo.nl
Den HaagZHJoline HuijsmansEXJTVTBTTjolinehuijsmans@hotmail.com
Den HaagZHDieuwke HelderBTTHelder acterendieuwke@helderacteren.nl
Den HaagZHWenke AndreaeEXJTBTTLeukerlerenlerenwenke@leukerlerenleren.nl
DiemenNHMarijke van MuijlwijkEXJTJuf 0n Wheelsmarijke@jufonwheels.nl
DinxperloGLDMoniek EbbersEXJTVTMomie Info@momie.nl
DordrechtZHJet BarendrechtEXSlimpulsinfo@slimpuls.nl
DordrechtZHKeet BosJTVTJij advieskeet@jij-advies.nl
DrontenFLSonja VenhuizenJTVTstralendjezelfcoachinginfo@stralendjezelfcoaching.nl
DordrechtZHGerard den Hartog SchalkenEXJTVTEigenwijs onderwijsinfo@eigenwijsonderwijs.nl
DrunenNBIlse BuijsJTVTOntwikketTijdinfo@ontwikkeltijd.nl
EdeGLDHanneke ReitsmaEXJTVT Praktijkextralentinfo@praktijkextralent.nl
Egmond aan den HoefNHMarieke KnolJTVTinzichtleerlingenbegeleiding@gmail.com
EindhovenNBFranny NeggersJTVTBTTFortafidoinfo@fortafido.nl
EindhovenNBIne van de RijtJTVTi.vanderijt@fontys.nl
EindhovenNBBernadette NaanJTVTLeerkracht en cobernadette@leerkrachtenco.nl
EmmenDRAnja DijkstraJTVTdijkstra.holsheimer@gmail.com
EmmenDRRia van der Werf SprengerJTVTriavanderwerf@gmail.com
EnspijkGLDElise ZondagJTVTElise_lourens@hotmail.com
EricaDRRia van der Werf SprengerJTVTriavanderwerf@gmail.com
GoesZLCindy SchaierJTVTKinderpraktijk Leer het mij zelf doenleerhetmijzelfdoen@gmail.com
GoirleNBNancy BrekelmansEXJTNenceinfo@nence.nl
GorinchemZHG.M.WoutersEXPraktijk Piopio@casema.nl
HaarlemNHInge Cornelisse ElsingaJTVTBTTLotus-Kindercoachinginge@lotus-kindercoaching.nl
HaarlemNHMirelle EvertsenEXUit je Schulpmirelle@uitjeschulp.nl
HaarlemNHRegien PiersEXJTHeart4kidsinfo@heart4kids.nl
HaghorstNBDaniëlle WilbortsEXTop Haghorstdanielle@top-haghorst.nl
HarderwijkGLDMieke BronsEXJTIqbusinfo@iqbus.nl
HarderwijkGLDBernice Schut AartsenEXJThendo.bernice@gmail.com
Hardinxveld GiessendamZHGieni de FrelJT
VTgieni@live.nl
HeelLPascal MinartzJT
VTp.minartz@rocgilde.nl
HeerhugowaardNHAlma BeersEXJTbeers.alma@gmail.com
HeezeNBLoes van WezelJT
VTSlim Geleerdinfo@slimgeleerd.nl
HeibloemLGoyka LamersEXJTlamerslogopedie@hotmail.com
HeijthuysenLIne LückerEXJTVTBTTPassendlereninfo@passendleren.nl
HilversumNHPamela SchuurmansEXJTVTBTTCarpeVitamCoachinginfo@carpevitamcoaching.nl
HoensbroekLRia KnobenEXJTria.knoben@mgrhanssen.nl
HoutenUtLisette de KantJTVTBTTJouw talent in beeldinfo@jtib.nl
HuizenNHNathalie KamphorstJTVTcintacoaching@outlook.com
HulshorstGlLDJeanine HoksbergEXJTVTjeaninehoksberg@hotmail.com
KollumGRTineke NieuwenhuisJT
VTtnieuwenhuis26@gmail.com
KudelstaartNHIngrid MoespotJTVTingrid@hbincontact.nl
LeeuwardenFRMarrit KooistraEXJTVTBTTmarrit.kooistra@gmail.com
LekkerkerkZHJessica KoudstaalJTVTjijkuntleren@gmail.com
LieropNBAnnemieke JoostenEXannemieke105@hotmail.com
LimmenNHPetri SchipperEXJTDe wijze van lerenpetri@dewijzevanleren.nl
LimmenNHSuzanne BuisJTBeelddenkers leren lerensuzanne@suzannebuis.nl
LoosdrechtNHMariette PriorJTVTSamen slim lerenpraktijk@samenslimleren.nl
MaarsenUTMariette PriorJTVTSamen slim lerenpraktijk@samenslimleren.nl
MaarsenUTColette HoogeveenJTVTSamen slim lerenpraktijk@samenslimleren.nl
MarknesseFLMarian MalekJTVTHoofd vol Plaatjesinfo@hoofdvolplaatjes.nl
MeldersloLMichéle Hendrix DierxEXJTStudio Bovenwijsinfo@studiobovenwijs.nl
MelickLMariëlle WilmsEXJTVTkr8lokaalinfo@kr8lokaal.nl
MeliskerkeZLAnkie GroenJTVTankie-leertinbeeld@kliksafe.nl
MolenaarsgraafZHRenate HoogendoornJTVTde Leerexpresslinfo@deleerexpress.nl
MiddelburgZlRemko CorbijnJTVTremkocorbijn@gmail.com
Nieuw BergenLYvonne NijsenEXy.nijsen@bsdefontein.nl
Nieuw-LekkerlandZHLineke van OostrumEXJTBTTJuf in beeldlineke@jufinbeeld.nl
Nieuw-VennepNHAnnuska Heisterkamp BosJTVT
BTTIk en beeldinfo@ikenbeeld.nl
NijmegenGlLDAnita van Doorn van der VlietEXJTBTTTaalleesatelierinfo@taalleesspelatelier.nl
NijmegenGLDMandy AnkersmitJTVT
mandy.ankersmit@gmail.com
NoordeloosZHJolanda ThielenJTKziejezoinfo@kziejezo.nl
NoordwijkZHCaroline WiebengaEXJTVTDe Beelddenkerinfo@debeelddenker.nl
NuenenNBLoes van OrsouwJTBeeldenschatloes@toev.nl
ObdamNHJudith BouwmeesterEXJTVTjudithbouwmeester@gmail.com
OnderdijkNHTrudy Ypma TurkenburgEXJTVTBTTHolosinfo@holos.nu
OostelbeersNBMarjolein van KuringenJTVTBij Marjoleinkom@bij-marjolein.nl
OudorpNHNicky VrasdonkBTTnickyvrasdonk@gmail.com
Oud BeijerlandZHReina HoogerwerfBTTrenr91@kpnmail.nl
OssNBYvonne AartsEXJTVTBTTHet leer punt Ossinfo@hetleerpuntoss.nl
OssNBKim HollantsJTVTk.hollants@fontys.nll
OudeschildNHAnnemarie SwartBTTTexeltripsinfo@texeltrips.nl
PoortugaalZHJacqueline GilletEXJTVTjyg@online.nl
PurmerendNHSandy van EijsdenEXJTBureau Beeldvisieinfo@bureaubeeldvisie.nl
RidderkerkZHMarjet van NoordenneEXJTLowstercoachingmarjet@lowstercoaching.nl
RielNBMarloes BastianenEXJTVTRT praktijk Rielinfo@rtpraktijkriel.nl
RijswijkZHCees VolkeringBTTceesvolkering@gmail.com
RoelofarendsveenZHBrigitte LebbinkEXJTVTBTTEigenwijs Lerenbrigitte@eigenwijsleren.nl
RoosendaalNBSaskia ClaassensEX
Praktijk SASinfo@praktijksas.com
RoosendaalNBAmanda van de ReeEX
.Kids en coachamanda@kidsencoach.com
RotterdamZHEva WiersmaBTTwiersma.eva@gmail.com
RotterdamZHLidewij BesnardEXJTVTWhole Brain Learning lidewij.besnard@gmail.com
RosmalenNBMarieke MoermanBTTm.moerman@fontys.nl
RuinerwoldDRMirjam KokJTmirjam@vangijssel.nl
Santpoort NoordNHSusanne van KeulenJTSpijkermebijinfo@spijkermebij.nl
SchagenNHCiska de JongJTrichard-ciska@quicknet.nl
SchijndelNBManon van DintherJTVTOntwikkeltijdinfo@ontwikkeltijd.nl
SittardLChantal KleutersJTVTchantalberagg@gmail.com
SleeuwijkNBOdette VerhoefJT
Praktijk FoRTeodette@rtforte.nl
SmildeDRJeanette KoenenEXJTVTBTTJust Moveonjeanette@just-moveon.nl
SpaubeekLRoland A.C. WillemsEXJTVTBTTGroeien en Bloeieninfo@groeienenbloeien.nl
SpaubeekLNathalie SluijsmansEXOog voor Talentn.sluijsmans@oogvoortalent.nu
StevensweertLGoyka LamersEXJTlamerslogopedie@hotmail.com
St MichielsgestelNBMarije DrokEXJTVTmarijedrok@gmail.com
TeteringenNBJoke HuijsmansEXJTVTBTTjoke.huijsmans@hotmail.com
TilburgNBMarita van den HoutEXBTTBeren van jouw weginfo@berenvanjouwweg.nl
UithoornNHMarius SchalkwijkBTTAct2learnmarius@act2learn.nl
UitgeestNHSaskia de RuijterEXJTVTBTTcpvlindercpvlinder@gmail.com
UtrechtUTLonneke FriethoffJTVTLonk Coachinginfo@lonkcoaching.nl
VeenNBKorien BrouwerEXJTVTBrouwer Talenbegeleidingkorienbrouwer@gmail.com
VeenendaalUTNathalie de HeerEXJTVTRefilled-Coachinginfo@refilled-coaching.nl
VenloLDjoke van der MeulenJT
VT
djoke@voorjeneus.nl
VenloLHilde CroonenJTVTLeer het lerenleer-het-leren@ziggo.nl
VenloLDorien EvansJTVTd.smeets@rocgilde.nl
VenloLIne LückerEXJTVTBTTPassendlereninfo@passendleren.nl
VolkelNBMarjelle van der LochtJTPraktijk voor Remedial Teaching Volkelinfo@rtpraktijkvolkel.nl
VoorburgZHVeronique SwillensEXJTVTSterk in hoogbegaafdheidveronique@sterkinhoogbegaafdheid.nl
VoorhoutZHArjanne VesterEXJTarjannevester@hotmail.com
WaddinxveenZHElske van LeeuwenJTVTleeuwenvan.elske@gmail.com
WageningenGLDHanneke PostEXJTVTDe Denhanneke@de-den.nl
WarnsveldGLDAnnet Semmekrot AkkerEXa.semmekrot@gelderveste.nl
WeertLGea WeitenbergJT gea@you-next.nl
WassenaarZHMarlies HoffmannEXJTMet het oog op leren info@methetoogopleren.nl
WeespNHGerda de WeerdtBTTCECgerdadeweerdt@gmail.com
WierdenOMartine van der PloegEXJTPloegmaatinfo@ploegmaat.nl
WierdenOAnouk StamEXJTVTOntwikkelinginbeeldinfo@ontwikkelinginbeeld.nl
Wijk & AalburgNBGerda SchramJTStudieRondgerda@studierond.nl
WinterswijkGLDRutger de VriesEXJTVTBTTIk zie het andersinfo@ikziehetanders.nl
WoerdenUTRia MoonsJTRia Moons Remedial Teacherria.moons@outlook.com
ZaandijkNHHedwig AppelsJTVTOogappelshedwig@oogappels.nu
ZoetermeerZHRuth KoeimanEXJTVTBTTercefka@hotmail.com
ZuidlarenDRMariette DijkstraEXBiqkelsmariette@biqkels.nl
BUITEN NEDERLAND
ErtveldeBelgiëIlse ColaesBTTAssessilse@asses.be
KuringenBelgiëAn DerouyEXJTVTDuizendpoot-hasseltan@duizendpoot-hasselt.be
Calgary, AlbertaCanadaJanneke FrankEXWestmountcharterjannekefrank@shaw.ca
WillemstadCuracaoRuth KoeimanEXJTVTBTTercefka@hotmail.com
DalmoseDenmarkGrith TschornEXBTTgrith@grith-tschorn.dk
DalmoseDenmarkJohnnie RasmussenEXBTTjohnnie@bruusrasmussen.dk
AtheneGreeceDanae DeligeorgeEXDanaedeligeorgesdanaekd@gmail.com
Bussy Varache 87120 EymoutiersFranceMadelon VermeulenEXJT
VT
Buiten de lijntjesinfo@buitendelijntjes.nu
Denver -ColoradoUSAMarkus HuntEXThe Loganschoolmarkus.hunt@theloganschool.org
Denver  -ColoradoUSABecky GodecEXThe Loganschoolbecky.godec@theloganschool.org
Granada Hills –Los AngelesUSALinda Powers LevitonEXGiftedandcreativecounselinglinda@leviton.org
Steamboat Springs ColoradoUSATina HarlowEXGuidingbrighttina@guidingbright.com
Portola Valley – CaliforniaUSAAnne BeneventiEXChildrenevolvingchildrenenolving@gmail.com
Olympia – FloridaUSABarbara HuttonEXNovaschoolbhutton@novaschool.org
Long Grove – IllinoisUSAMichele KaneEXNeium-kane@neiu.edu
Berkeley – CalifornieUSASusan DanielsEXSummitcenterdrsusandaniels@summitcenter.us
Denver ColoradoUSALinda SilvermanEX
Gifteddevelopmentgiftedness101@gmail.com