Alle aangesloten Professionals werken zelfstandig en op eigen verantwoordelijkheid. Ze mogen het erkende logo per discipline op hun website voeren.

EX:   Experts zijn bevoegd een Individueel Diagnostisch Beelddenk Onderzoek af te nemen, en zijn bekend met visuele leertechnieken.

JT:   De Jeugd Trainers zijn bevoegd de LEREN LEREN Methode aan te bieden aan jeugd v.a. 8 jaar.
VT:   De Volwassenen Trainers zijn bevoegd om de training Basis Denksystemen te geven aan volwassenen en binnen bedrijven.

BTT: Belbin Team Toppers Trainers zijn bevoegd om met de Team Toppers Methode te werken binnen scholen en bedrijven.

Op deze kaart een landelijk overzicht van alle Professionals.

Aan de volgende lettercode herkent u de bevoegdheden:

Locatie Naam    SiteMail
AarlanderveenZHCharlotte Majoie HalJT
VTRtgroenehartinfo@rtgroenehart.nl
AlkmaarNHLaetitia KavelaarsJTVTlmt.kavelaars@gmail.com
Alkmaar /Sint PancrasNHRose ZonneveldEXJTVTLeerprikkelsinfo@leerprikkels.nl
AlmeloOVGretha van der LaanJT
VT
De Helperg.vdelaan@dehelper.nl
AlmereFLMarjolein MoonenEXJTVTZo kan je lereninfo@zokanjeleren.nl
AmersfoortUtAnja JacobsEXBeter in Beeldinfo@bibamersfoort.nl
AmersfoortUtJeanette KoenenEXJTVTBTTJust Moveonjeanette@just-moveon.nl
AmersfoortUtMarianne BastianenJT
VT
Gavegavem.bastianen@gavegave.nl
AmstelveenNHTheo RoosBTTCheckitin!theo@checkitin.nl
AmstelveenNHMarijke Cals StengerBTTmaartmarijkr@hotmail.com
AmsterdamNHBregje CoolegenEXSpeels-geleerdinfo@speels-geleerd.nl
AmsterdamNHEunice StügerEX
eunicestuger@hotmail.com
AmsterdamNHTrudy Ypma TurkenburgEXJTVTBTTHolosinfo@holos.nu
AmsterdamNHSaskia de RuijterEXJTVTBTTcpvlindercpvlinder@gmail.com
AmsterdamNHLoraine BarEXJTVTBTTvirtuouskids.nlloraine@virtuouskids.nl
Alphen aan den RijnZHSonja de LangeEXJTAlphabeterinfo@alphabeter.nl
ArnhemGldAnneke WezemanJT
Praktijk Puntenslijperanneke@praktijk-puntenslijper.nl
ApeldoornGldHeidy JansenJTLessen in Lerenheidy@lesseninleren.nl
AssendelftNHPauline BloklandEXJT
blokland.pauline@gmail.com
AsperenGldEsther ColléJTPraktijk Colléinfo@praktijk-colle.nl
BaarloLAndrea VerlaekEXJTVTBTTDen Ankerinfo@denanker.nl
BaexemLMarij VerkoelenEXJTm.verkoelen@bs-harlekijn.nl
BaexemLMien VerkoelenJTm.verkoelen@kpnmail.nl
BarendrechtZHRia  VlakJT
REVlak@wartburg.nl
BelfeldLIne LückerEXJTVTBTTPassendlereninfo@passendleren.nl
BennebroekNHChristien SepersBTTSeepchristien@seep.nu
BestNBPetra van den Hurk- DamoiseauxEXJTVTKies plan Bpetra@kiesplanb.nu
Bergen op ZoomNBChristel RaatsEXJTVTBTTBureauCICbureaucic@kpnmail.nl
BlokkerNHVeronique TurfboerJT
VTBTTLeer van Veerleervanveer.nl
BolswardFrDorine Lycklame   NijeholtEXBekijk het eveninfo@bekijkheteven.nu
Broek op LangedijkNHMiriam OttenEXJTKind kracht en beeldmiriam_otten@hotmail.com
Broek op LangedijkNHMarchien BakkerJTBTTMarchienbakker RTinfo@marchienbakker-rt.nl
BuitenpostGRTineke NieuwenhuisJT
VTtnieuwenhuis26@gmail.com
Bunschoten/SpakenburgUtEls de GrootEXJTscheap@hotmail.com
BussumNHVera PostmusEXJTVTverapostmus@gmail.com
CastricumNHAnita Breetvelt BootsEXJTVTBTTTis okinfo@tis-oke.nl
CastricumNHAnnemieke HoogeboomEXJTVTWonderwijs coachingInfo@wonderwijs-coaching.nl
DelftZHMyra HillebrinkEXJTBTTHet Luisterrijkinfo@het-luisterrijk.nl
Den BoschNBAngèle van der Heijden-VerhoevenBTTverhoeven_angele@hotmail.com
Den HaagZHThea CosmanJTtheacosman@ziggo.nl
Den HaagZHJoline HuijsmansEXJTVTBTTjolinehuijsmans@hotmail.com
Den HaagZHDieuwke HelderBTTHelder acterendieuwke@helderacteren.nl
Den HaagZHWenke AndreaeEXJTBTTLeukerlerenlerenwenke@leukerlerenleren.nl
DeventerOMarita Klijn VeldermanEXJTVTProfi leermarita@profi-leer.nl
DiemenNHMarijke van MuijlwijkEXJTJuf 0n Wheelsmarijke@jufonwheels.nl
DinxperloGldMoniek EbbersEXJTVTm.ebbers@skbg.nl
DongenNBMary Peters LeijtenEX
JT
VT
BTTmary.peters@xpectprimair.nl
DordrechtZHJet BarendrechtEXSlimpulsinfo@slimpuls.nl
DordrechtZHSophia IsarinEXs.isarin@filternet.nl
DordrechtZHKeet BosJTVTJij advieskeet@jij-advies.nl
DordrechtZHGerard den Hartog SchalkenEXJTVTEigenwijs onderwijsinfo@eigenwijsonderwijs.nl
EdeGldHanneke ReitsmaEXJTVT Praktijkextralentinfo@praktijkextralent.nl
EemnesUtEsther van GrootelEXJTVTUnieke Wijzeinfo@uniekewijze.nl
EerbeekGldPatricia Ritsema van EckEXJTVTVrolijkevogelspatriciarits@vrolijkevogels.nl
Egmond aan den HoefNHMarieke KnolJT
VT
inzichtleerlingenbegeleiding@gmail.com
EindhovenNBFranny NeggersJTVTBTTFortafidoinfo@fortafido.nl
EindhovenNBBernadette NaanJTVTLeerkracht en cobernadette@leerkrachtenco.nl
EnschedeOKarin Bogaarts RosJTVTBTTDichter bij taalinfo@dichterbijtaal.nl
GoirleNBLenny VermeulenJTLenny Vermeuleninfo@lennyvermeulen.nl
GoirleNBFanny MöhlmannJTGroei en Lachfanny@groeienlach.nl
GoirleNBPascalle DorrenJTp.dorren@home.nl
GoirleNBNancy BrekelmansEXJTNencenence@ziggo.nl
GorinchemZHG.M.WoutersEXPraktijk Piopio@casema.nl
GoudaZHIngrid MaasEX
Ingrid.maas@degroeiling.nl
Hardinxveld GiessendamZHGieni de FrelJT
VTgieni@live.nl
HaarlemNHInge Cornelisse ElsingaJTVTBTTLotus-Kindercoachinginge@lotus-kindercoaching.nl
HaarlemNHMirelle EvertsenEXUit je Schulpmirelle@uitjeschulp.nl
HaarlemNHGaby BosmanEXJTBTTHeldenpadinfo@heldenpad.nl
HaarlemNHMadelène SchippersJTVTVoorbeeldig lerenmadelene@voorbeeldigleren.nl
HaarlemNHRegien PiersEXJTHeart4kidsinfo@heart4kids.nl
HarderwijkGldMieke BronsEXJTIqbusinfo@iqbus.nl
HarderwijkGldMarjolein SchuchardEXJTmarjoleinschuchard@live.nl
HarderwijkGldBernice Schut AartsenEXJThendo.bernice@gmail.com
Hazerswoude RijndijkZHAstrid TijssenJTTreetje hogerinfo@treetjehoger.nl
HeezeNBLoes van WezelJT
VTSlim Geleerdinfo@slimgeleerd.nl
HeibloemLGoyka LamersEXJTlamerslogopedie@hotmail.com
HeilooNHNatascha TundermanEXJTMakkelijker Lereninfo@makkelijkerleren.nl
HeijthuysenLIne LückerEXJTVTBTTPassendlereninfo@passendleren.nl
HengeloOIngrid ten DamEXVTingrid.ten.dam@home.nl
HengeloOMonic HofmanJTVT
BTTmonic.hofman@gmail.com
HengeloGldDianne GarsenEXJTVTTalent en tijdinfo@talententijd.nl
HillegomNHMartine van den BergJTVTBTTJuftienieinfo@juftienie.nl
HilversumNHIngrid SchoutenEXVTBTTIn sigtIngrid.Schouten@In-Sigt.com
HilversumNHPamela SchuurmansJTVTCarpeVitamCoachinginfo@carpevitamcoaching.nl
HoensbroekLRia KnobenEXJTria.knoben@mgrhanssen.nl
HoornNHDieneke KampherbeekJT
VTdienekek@gmail.com
HoutenUtLisette de KantJTVTBTTJouw talent in beeldinfo@jtib.nl
HulshorstGldJeanine HoksbergEXJTVTj.hoksberg8@chello.nl
Kerkrade / ParkstadLRoland A.C. WillemsEXJTVTBTTGroeien en Bloeieninfo@groeienenbloeien.nl
Krimpen aan den IJsselZHMarianne van ’t VeldJTVTinfo@lechelle.nl
LeidenZHLara van BeekEXJTVTPraktijk Halonaimalelaravanbeek@tuinvanwijsheid.nl
LieropNBAnnemieke JoostenEXAnnemieke105@hotmail.com
LimmenNHPetri SchipperEXJTDe wijze van lerenpetri@dewijzevanleren.nl
Loon op ZandNBEster PutsJTEster-rtinfo@ester-rt.nl
MarknesseFLMarian MalekJTVTHoofd vol Plaatjesinfo@hoofdvolplaatjes.nl
MeldersloLMichéle Hendrix DierxEXJTinfo@studiobovenwijs.nl
MelickLMariëlle WilmsEXJTVTkr8lokaalinfo@kr8lokaal.nl
Midden BeemsterNHEsther BoonstraJTPraktijk Abracadabrainfo@praktijkabracadabra.nl
MuiderbergNHLiesbeth van der VeenJTvee@hetbaarnschlyceum.nl
NeedeGldLieke Klein SevertJTVTEigenwijs talentinfo@eigenwijs-talent.nl
Nieuw BergenLYvonne NijsenEXy.nijsen@bsdefontein.nl
Nieuw-LekkerlandZHLineke van OostrumEXJTBTTJuf in beeldlineke@jufinbeeld.nl
Nieuw VennepNHAnnuska Heisterkamp BosJTVTBTTik & beeldikenbeeld@kpnmail.nl
NieuwleusenOCarolien BoermanEXJTVT
Fijnbrein in actiecarolienboerman@hotmail.com
NijmegenGldAnita van Doorn van der VlietEXJTBTTTaalleesatelierinfo@taalleesspelatelier.nl
NoordeloosZHJolanda ThielenJTKziejezoinfo@kziejezo.nl
Noord ScharwoudeNHAlma BeersEXJTbeers.alma@gmail.com
NoordwijkZHCaroline WiebengaEXJT VTDe Beelddenkerinfo@debeelddenker.nl
NuenenNBLoes van OrsouwJTBeeldenschatloes@toev.nl
ObdamNHJudith BouwmeesterEXJTVTjudithbouwmeester@gmail.com
OnderdijkNHTrudy Ypma TurkenburgEXJTVTBTTHolosinfo@holos.nu
OostelbeersNBMarjolein van KuringenJTVTBij Marjoleinkom@bij-marjolein.nl
OudorpNHNicky VrasdonkBTTNickyvrasdonk@gmail.com
Oud BeijerlandZHReina HoogerwerfBTTrenr91@kpnmail.nl
OssNBYvonne AartsEXJTVTBTTHet leer punt Ossinfo@hetleerpuntoss.nl
OudeschildNHAnnemarie SwartBTTTexeltripsinfo@texeltrips.nl
PoortugaalZHJacqueline GilletEXJTVTjyg@online.nl
PurmerendNHSandy van EijsdenEXJTBureau Beeldvisieinfo@bureaubeeldvisie.nl
RaalteOMarita Klijn VeldermanEXJTProfi leermarita@profi-leer.nl
RidderkerkZHMarjet van NoordenneEXJTLowstercoachingmarjet@lowstercoaching.nl
RielNBMarloes BastianenEXJTVTRT praktijk Rielinfo@rtpraktijkriel.nl
RijswijkZHCees VolkeringBTTCeesvolkering@gmail.com
RijswijkZHJacqueline Appel WielensEXKicojajacqueline@kicoja.nl
RoelofarendsveenZHBrigitte LebbinkEXJTVTBTTEigenwijs Lerenbrigitte@eigenwijsleren.nl
RoosendaalNBSaskia ClaassensEX
Praktijk SASinfo@praktijksas.com
RotterdamZHEva WiersmaBTTWiersma.eva@gmail.com
RotterdamZHLidewij BesnardEXJTVTWhole Brain Learninglidewij@wholebrainlearning.nl
RosmalenNBMarieke MoermanBTTm.moerman@fontys.nl
RuinerwoldDRMirjam KokJTmirjam@vangijssel.nl
Santpoort NoordNHSusanne van KeulenJTSpijkermebijinfo@spijkermebij.nl
SchagenNHCiska de JongJTrichard-ciska@quicknet.nl
SchiedamZHMonique UlteeBTTmoniqueultee@hotmail.com
SchijndelNBManon van DintherBTTPraktijk Vaardiginfo@praktijkvaardig.nl
SittardLFieke UbachsJTfieke.ubachs@home.nl
SleewijkNBOdette VerhoefJT
Rtforteodette@rtforte.nl
SleeuwijkNBJolanda ThielenJTLeerplein14info@leerplein14.nl
SpijkenisseZHRichard van OosterhoutBTTrichard.van.oosterhout@gmail.com
SpaubeekLNathalie SluijsmansEX Oog voor TalentN.sluijsmans@oogvoortalent.nu
StevensweertLGoyka LamersEXJTlamerslogopedie@hotmail.com
TerwoldeGldEls van der GeldEXJTBTTinfo@denkandersom.com
TeteringenNBJoke HuijsmansEXJTVTBTTjoke.huijsmans@hotmail.com
TuitjenhornNHAnnemieke HoogeboomEX JTVTWonderwijs coachingInfo@wonderwijs-coaching.nl
TilburgNBMarita van den HoutEXBTTBeren van jouw weginfo@berenvanjouwweg.nl
TjalleberdFrIngrid LoenenJTSuno Coachinfo@suno-coach.nl
UithoornNHMarius SchalkwijkBTTAct2learnmarius@act2learn.nl
UithoornNHJantien RoëlJTVTBTTWegwijscccontact@wegwijscc.nl
UitgeestNHSaskia de RuijterEXJTVTBTTcpvlindercpvlinder@gmail.com
UtrechtUEsther WinkBTTTwinckelesther@twinckel.nl
UtrechtUEsther BekkerEXExpertise centrum hoogbegaafdheidpraktijkscope@gmail.com
ValkenswaardLJessica van der MadeJTvandermade.jessica@gmail.com
VasseOIlke VelthofJTVTilkevelthof@hotmail.com
VeenNBKorien BrouwerEXfambrouwer@solcon.nl
VelserbroekNHIlonka BeersBTTinfo@beerscoaching.nl
VeldhovenNBMayke HeitlingJTVTPiptrainingmayke.heitling@gmail.com
VenloLDjoke van der MeulenJT
VT
djoke@voorjeneus.nl
VenloLHilde CroonenJTVTLeer het lerenleer-hetleren@ziggo.nl
VenloLIne LückerEXJTVTBTTPassendlereninfo@passendleren.nl
VijfhuizenNHWendy Lammers v. ToorenburgEXHIQinfo@HIQ.nl
VolkelNBMarjelle van der LochtJTPraktijk voor Remedial Teaching Volkelinfo@rtpraktijkvolkel.nl
VoorburgZHVeronique SwillensEXJTVTSterk in hoogbegaafdheidveronique@sterkinhoogbegaafdheid.nl
VoorhoutZHArjanne VesterEXJTarjannevester@hotmail.com
WageningenGldHanneke PostEXJTVTDe Denhanneke@de-den.nl
WarnsveldGLDAnnet Semmekrot AkkerEXa.semmekrot@gelderveste.nl
WassenaarZHMarlies HoffmannEXJTMet het oog op leren info@methetoogopleren.nl
WeespNHGerda de WeerdtBTTCECgerdadeweerdt@gmail.com
WeertLGea WeitenbergJTVTgea@you-next.nl
West GraftdijkNHEsther BoonstraJTPraktijk Abracadabrainfo@praktijkabracadabra.nl
WestkapelleZNicole Hamelink VosEXZeeuwseleertreinzeeuwseleertrein@hotmail.com
WierdenOMartine van der PloegEXJTPloegmaatinfo@ploegmaat.nl
WierdenOAnouk StamEXJTVTOntwikkelinginbeeldinfo@ontwikkelinginbeeld.nl
Wijk & AalburgNBGerda SchramJTStudierondgerda@studierond.nl
WinterswijkGldRutger de VriesEXJTVTBTTIk zie het andersinfo@ikziehetanders.nl
WoerdenURia MoonsJTRia Moons Remedial Teacherria.moons@outlook.com
WoudrichemNBIvon JacobsEXJTNLDinfo@nld.nu
WoudrichemNBGerda SchramJTStudierondgerda@studierond.nl
ZaandijkNHHedwig AppelsJTVTOogappelsHedwig@Oogappels.nu
ZoetermeerZHRuth KoeimanEXJTBTTinercefka@hotmail.com
ZwolleOAtteke van AarEXJTVTBTTAvabalansinfo@avabalans.nl
BUITEN NEDERLAND
ErtveldeBelgiëIlse ColaesBTTAssessilse@asses.be
LanakenBelgiëDanielle TeheuxJTSKILL Coachinginfo@skillscoaching.net
KuringenBelgiëAn DerouyJTVTDuizendpoot-hasseltan@duizendpoot-hasselt.be
WommelgemBelgiëLiesbet BryneelJT
ac3info@ac3.be
Bussy Varache 87120 EymoutiersFranceMadelon VermeulenEXJT
VT
Buiten de lijntjesinfo@buitendelijntjes.nu
Denver  -ColoradoUSAMarkus HuntEXThe Loganschoolmarkus.hunt@theloganschool.org
Denver  -ColoradoUSABecky GodecEXThe Loganschoolbecky.godec@theloganschool.org
Granada Hills –Los AngelesUSALinda Powers LevitonEXGiftedandcreativecounselinglinda@leviton.org
Steamboat Springs ColoradoUSATina HarlowEXGuidingbrighttina@guidingbright.com
Portola Valley – CaliforniaUSAAnne BeneventiEXChildrenevolvingchildrenenolving@gmail.com
Calgary, AlbertaCanadaJanneke FrankEXWestmountcharterjannekefrank@shaw.ca
Olympia – FloridaUSABarbara HuttonEXNovaschoolbhutton@novaschool.org
Long Grove – IllinoisUSAMichele KaneEXNeium-kane@neiu.edu
Berkeley – CalifornieUSASusan DanielsEXSummitcenterdrsusandaniels@summitcenter.us
Denver ColoradoUSALinda SilvermanEX
GifteddevelopmentGiftedness101@gmail.com
AtheneGreeceDanae DeligeorgeEXDanaedeligeorgesdanaekd@gmail.com
DalmoseDenmarkGrith RasmussenEXBTTgrith@grith-tschorn.dk
DalmoseDenmarkJohnnie RasmussenEXBTTjohnnie@bruusrasmussen.dk
PretoriaSouth AfricaKarlien NederveenJTVTkarliennederveen@gmail.com
WillemstadCuracaoEthlyn GouverneurJT
VT
ethlyngouverneur@gmail.com