Alle aangesloten Professionals werken zelfstandig en op eigen verantwoordelijkheid. Ze mogen het erkende logo per discipline op hun website voeren.

EX:   Experts zijn bevoegd een Individueel Diagnostisch Beelddenk Onderzoek af te nemen, en zijn bekend met visuele leertechnieken.

JT:   De Jeugd trainers/coaches zijn bevoegd de LEREN LEREN Methode aan te bieden aan jeugd v.a. 8 jaar.
VT:   De Volwassenen trainers /coaches zijn bevoegd om de training Basis Denksystemen te geven aan volwassenen en binnen bedrijven.

BTT: Belbin Team Toppers Trainers zijn bevoegd om met de Team Toppers Methode te werken binnen scholen en bedrijven.

Op deze kaart een landelijk overzicht van alle Professionals.

Aan de volgende lettercode herkent u de bevoegdheden:

Locatie Naam    SiteMail
AarlanderveenZHCharlotte Majoie HalJT
VTRtgroenehartinfo@rtgroenehart.nl
Alkmaar /Sint PancrasNHRose ZonneveldEXJTVTLeerprikkelsinfo@leerprikkels.nl
AlmereFLMarjolein MoonenEXJTVTZo kan je lereninfo@zokanjeleren.nl
AlmereFLIngrid SchoutenEXJTVTBTTIn sigtIngrid.Schouten@In-Sigt.com
AlmereFLSabena van KooijEXJTVTBTTPraktijk Kind Uniekinfo@praktijkkinduniek.nl
AmersfoortUtAnja JacobsEXBeter in Beeldinfo@bibamersfoort.nl
AmersfoortUtJeanette KoenenEXJTVTBTTJust Moveonjeanette@just-moveon.nl
AmersfoortUtMarianne BastianenJT
VT
Gavegavem.bastianen@gavegave.nl
AmstelveenNHTheo RoosBTTCheckitin!theo@checkitin.nl
AmstelveenNHMarijke Cals StengerBTTmaartmarijkre@hotmail.com
AmsterdamNHBregje CoolegemEXSpeels-geleerdinfo@speels-geleerd.nl
AmsterdamNHEunice StügerEX
eunicestuger@hotmail.com
AmsterdamNHIlona MatlaEX
Ilona Matlainfo@ilonamatla.nl
AmsterdamNHMartie TimmermansJTVTmartietimmermans@gmail.com
AmsterdamNHMarjolein KokJTVTmarjoleinkok84@gmail.com
AmsterdamNHTrudy Ypma TurkenburgEXJTVTBTTHolosinfo@holos.nu
AmsterdamNHSaskia de RuijterEXJTVTBTTcpvlindercpvlinder@gmail.com
AmsterdamNHLoraine BarEXJTVTBTTvkidsinfo@vkids.nl
AmsterdamNHDanielle Botman GoutbeekJTVTdaniellebotman@hotmail.com
ArnhemGldAnneke WezemanJT
Praktijk Puntenslijperanneke@praktijk-puntenslijper.nl
ApeldoornGldHeidy JansenJTLessen in Lerenheidy@lesseninleren.nl
AssendelftNHPauline BloklandEXJT
blokland.pauline@gmail.com
BaarloLAndrea VerlaekEXJTVTBTTDen Ankerinfo@denanker.nl
BaexemLMarij VerkoelenEXJTm.verkoelen@bs-harlekijn.nl
BaexemLMien VerkoelenJTm.verkoelen@kpnmail.nl
BarendrechtZHRenate VlakJT
REVlak@wartburg.nl
BelfeldLIne LückerEXJTVTBTTPassendlereninfo@passendleren.nl
BennebroekNHChristien SepersBTTSeepchristien@seep.nu
BestNBPetra van den Hurk- DamoiseauxEXJTVTKies plan Bpetra@kiesplanb.nu
Bergen op ZoomNBChristel RaatsEXJTVTBTTBureauCICinfo@bureaucic.nl 
BleskensgraafZHRenate HoogendoornJTVTde Leerexpresslinfo@deleerexpress.nl
BlokkerNHVeronique TurfboerJT
VTBTTLeer van Veerinfo@leervanveer.nl
BolswardFLDorine Lycklame   NijeholtEXJT
VTBekijk het eveninfo@bekijkheteven.nu
BredaNBElsa HuismanJTVTElsa.huisman@ziggo.nl
Broek op LangedijkNHSusanne Koster LeeringJTVTBeter leren lerenj.s.koster@hotmail.com
BuitenpostGRTineke NieuwenhuisJT
VTtnieuwenhuis26@gmail.com
BussumNHVera PostmusEXJTVTLeren en Groeienverapostmus@gmail.com
CastricumNHAnnemieke HoogeboomEXJTVTWonderwijs coachingInfo@wonderwijs-coaching.nl
DalfsenOCarolien BoermanEXJTVT
Fijnbrein in actiecarolienboerman@hotmail.com
De BiltUtIlona Spelt LansingJTVTKindercoachpraktijk Roodilona@kindercoachpraktijkrood.nl
DelftZHMyra HillebrinkEXJTBTTHet Luisterrijkinfo@het-luisterrijk.nl
Den BoschNBAngèle van der Heijden-VerhoevenBTTverhoeven_angele@hotmail.com
Den HaagZHThea CosmanJTtheacosman@ziggo.nl
Den HaagZHJoline HuijsmansEXJTVTBTTjolinehuijsmans@hotmail.com
Den HaagZHDieuwke HelderBTTHelder acterendieuwke@helderacteren.nl
Den HaagZHWenke AndreaeEXJTBTTLeukerlerenlerenwenke@leukerlerenleren.nl
DiemenNHMarijke van MuijlwijkEXJTJuf 0n Wheelsmarijke@jufonwheels.nl
DinxperloGldMoniek EbbersEXJTVTMomie Info@momie.nl
DordrechtZHJet BarendrechtEXSlimpulsinfo@slimpuls.nl
DordrechtZHKeet BosJTVTJij advieskeet@jij-advies.nl
DrontenFLSonja VenhuizenJTVTstralendjezelfcoachinginfo@stralendjezelfcoaching.nl
DordrechtZHGerard den Hartog SchalkenEXJTVTEigenwijs onderwijsinfo@eigenwijsonderwijs.nl
EdeGldHanneke ReitsmaEXJTVT Praktijkextralentinfo@praktijkextralent.nl
Egmond aan den HoefNHMarieke KnolJTVTinzichtleerlingenbegeleiding@gmail.com
EindhovenNBFranny NeggersJTVTBTTFortafidoinfo@fortafido.nl
EindhovenNBIne van de RijtJTVTi.vanderijt@fontys.nl
EindhovenNBBernadette NaanJTVTLeerkracht en cobernadette@leerkrachtenco.nl
GoesZLCindy SchaierJTVTKinderpraktijk Leer het mij zelf doenleerhetmijzelfdoen@gmail.com
GoirleNBNancy BrekelmansEXJTNencenence@ziggo.nl
GorinchemZHG.M.WoutersEXPraktijk Piopio@casema.nl
HaarlemNHInge Cornelisse ElsingaJTVTBTTLotus-Kindercoachinginge@lotus-kindercoaching.nl
HaarlemNHMirelle EvertsenEXUit je Schulpmirelle@uitjeschulp.nl
HaarlemNHRegien PiersEXJTHeart4kidsinfo@heart4kids.nl
HaghorstNBDaniëlle WilborstEXTop Haghorstdanielle@top-haghorst.nl
HarderwijkGldMieke BronsEXJTIqbusinfo@iqbus.nl
HarderwijkGldBernice Schut AartsenEXJThendo.bernice@gmail.com
Hardinxveld GiessendamZHGieni de FrelJT
VTgieni@live.nl
HeelLPascal MinartzJT
VTp.minartz@rocgilde.nl
HeezeNBLoes van WezelJT
VTSlim Geleerdinfo@slimgeleerd.nl
HeibloemLGoyka LamersEXJTlamerslogopedie@hotmail.com
HeijthuysenLIne LückerEXJTVTBTTPassendlereninfo@passendleren.nl
HengeloOIngrid ten DamEXJTVTingrid.ten.dam@home.nl
HilversumNHPamela SchuurmansEXJTVTBTTCarpeVitamCoachinginfo@carpevitamcoaching.nl
HoensbroekLRia KnobenEXJTria.knoben@mgrhanssen.nl
HoutenUtLisette de KantJTVTBTTJouw talent in beeldinfo@jtib.nl
HuizenNHNathalie KamphorstJTVTcintacoaching@outlook.com
HulshorstGldJeanine HoksbergEXJTVTjeaninehoksberg@hotmail.com
KudelstaartNHIngrid MoespotJTVTingrid@hbincontact.nl
LeeuwardenFLMarrit KooistraEXJTVTBTTMarrit.kooistra@gmail.com
LieropNBAnnemieke JoostenEXAnnemieke105@hotmail.com
LimmenNHPetri SchipperEXJTDe wijze van lerenpetri@dewijzevanleren.nl
LimmenNHSuzanne BuisJTBeelddenkers leren lerensuzanne@suzannebuis.nl
MarknesseFLMarian MalekJTVTHoofd vol Plaatjesinfo@hoofdvolplaatjes.nl
MeldersloLMichéle Hendrix DierxEXJTStudio Bovenwijsinfo@studiobovenwijs.nl
MelickLMariëlle WilmsEXJTVTkr8lokaalinfo@kr8lokaal.nl
MolenaarsgraafZHRenate HoogendoornJTVTde Leerexpresslinfo@deleerexpress.nl
MiddelburgZlRemko CorbijnJTVTremkocorbijn@gmail.com
Nieuw BergenLYvonne NijsenEXy.nijsen@bsdefontein.nl
Nieuw-LekkerlandZHLineke van OostrumEXJTBTTJuf in beeldlineke@jufinbeeld.nl
NijmegenGldAnita van Doorn van der VlietEXJTBTTTaalleesatelierinfo@taalleesspelatelier.nl
NijmegenGldMandy AnkersmitJTVT
Mandy.ankersmit@gmail.com
NoordeloosZHJolanda ThielenJTKziejezoinfo@kziejezo.nl
Noord ScharwoudeNHAlma BeersEXJTbeers.alma@gmail.com
NoordwijkZHCaroline WiebengaEXJTVTDe Beelddenkerinfo@debeelddenker.nl
NuenenNBLoes van OrsouwJTBeeldenschatloes@toev.nl
ObdamNHJudith BouwmeesterEXJTVTjudithbouwmeester@gmail.com
OnderdijkNHTrudy Ypma TurkenburgEXJTVTBTTHolosinfo@holos.nu
OostelbeersNBMarjolein van KuringenJTVTBij Marjoleinkom@bij-marjolein.nl
OudorpNHNicky VrasdonkBTTNickyvrasdonk@gmail.com
Oud BeijerlandZHReina HoogerwerfBTTrenr91@kpnmail.nl
OssNBYvonne AartsEXJTVTBTTHet leer punt Ossinfo@hetleerpuntoss.nl
OssNBKim HollantsJTVTk.hollants@fontys.nll
OudeschildNHAnnemarie SwartBTTTexeltripsinfo@texeltrips.nl
PoortugaalZHJacqueline GilletEXJTVTjyg@online.nl
PurmerendNHSandy van EijsdenEXJTBureau Beeldvisieinfo@bureaubeeldvisie.nl
RidderkerkZHMarjet van NoordenneEXJTLowstercoachingmarjet@lowstercoaching.nl
RielNBMarloes BastianenEXJTVTRT praktijk Rielinfo@rtpraktijkriel.nl
RijswijkZHCees VolkeringBTTCeesvolkering@gmail.com
RoelofarendsveenZHBrigitte LebbinkEXJTVTBTTEigenwijs Lerenbrigitte@eigenwijsleren.nl
RoosendaalNBSaskia ClaassensEX
Praktijk SASinfo@praktijksas.com
RotterdamZHEva WiersmaBTTWiersma.eva@gmail.com
RotterdamZHLidewij BesnardEXJTVTWhole Brain Learninglidewij@wholebrainlearning.nl
RosmalenNBMarieke MoermanBTTm.moerman@fontys.nl
RuinerwoldDRMirjam KokJTmirjam@vangijssel.nl
Santpoort NoordNHSusanne van KeulenJTSpijkermebijinfo@spijkermebij.nl
SchagenNHCiska de JongJTrichard-ciska@quicknet.nl
SittardLChantal KleutersJTVTchantalberagg@gmail.com
SleeuwijkNBOdette VerhoefJT
Praktijk FoRTeodette@rtforte.nl
SpaubeekLRoland A.C. WillemsEXJTVTBTTGroeien en Bloeieninfo@groeienenbloeien.nl
SpaubeekLNathalie SluijsmansEXOog voor TalentN.sluijsmans@oogvoortalent.nu
StevensweertLGoyka LamersEXJTlamerslogopedie@hotmail.com
St MichielsgestelNBMarije DrokJTVTMarijedrok@gmail.com
TeteringenNBJoke HuijsmansEXJTVTBTTjoke.huijsmans@hotmail.com
TilburgNBMarita van den HoutEXBTTBeren van jouw weginfo@berenvanjouwweg.nl
UithoornNHMarius SchalkwijkBTTAct2learnmarius@act2learn.nl
UitgeestNHSaskia de RuijterEXJTVTBTTcpvlindercpvlinder@gmail.com
VeenNBKorien BrouwerEXJTVTBrouwer Talenbegeleidingkorienbrouwer@gmail.com
VeenendaalUtNathalie de HeerEXJTVTRefilled-Coachinginfo@refilled-coaching.nl
VenloLDjoke van der MeulenJT
VT
djoke@voorjeneus.nl
VenloLHilde CroonenJTVTLeer het lerenleer-het-leren@ziggo.nl
VenloLDorien EvansJTVTd.smeets@rocgilde.nl
VenloLIne LückerEXJTVTBTTPassendlereninfo@passendleren.nl
VolkelNBMarjelle van der LochtJTPraktijk voor Remedial Teaching Volkelinfo@rtpraktijkvolkel.nl
VoorburgZHVeronique SwillensEXJTVTSterk in hoogbegaafdheidveronique@sterkinhoogbegaafdheid.nl
VoorhoutZHArjanne VesterEXJTarjannevester@hotmail.com
WageningenGldHanneke PostEXJTVTDe Denhanneke@de-den.nl
WarnsveldGLDAnnet Semmekrot AkkerEXa.semmekrot@gelderveste.nl
WeertLGea WeitenbergJT gea@you-next.nl
WassenaarZHMarlies HoffmannEXJTMet het oog op leren info@methetoogopleren.nl
WeespNHGerda de WeerdtBTTCECgerdadeweerdt@gmail.com
WierdenOMartine van der PloegEXJTPloegmaatinfo@ploegmaat.nl
WierdenOAnouk StamEXJTVTOntwikkelinginbeeldinfo@ontwikkelinginbeeld.nl
Wijk & AalburgNBGerda SchramJTStudieRondgerda@studierond.nl
WinterswijkGldRutger de VriesEXJTVTBTTIk zie het andersinfo@ikziehetanders.nl
WoerdenUtRia MoonsJTRia Moons Remedial Teacherria.moons@outlook.com
ZaandijkNHHedwig AppelsJTVTOogappelsHedwig@Oogappels.nu
ZoetermeerZHRuth KoeimanEXJTVTBTTercefka@hotmail.com
BUITEN NEDERLAND
ErtveldeBelgiëIlse ColaesBTTAssessilse@asses.be
KuringenBelgiëAn DerouyEXJTVTDuizendpoot-hasseltan@duizendpoot-hasselt.be
Calgary, AlbertaCanadaJanneke FrankEXWestmountcharterjannekefrank@shaw.ca
WillemstadCuracoaRuth KoeimanEXJTVTBTTercefka@hotmail.com
DalmoseDenmarkGrith RasmussenEXBTTgrith@grith-tschorn.dk
DalmoseDenmarkJohnnie RasmussenEXBTTjohnnie@bruusrasmussen.dk
AtheneGreeceDanae DeligeorgeEXDanaedeligeorgesdanaekd@gmail.com
Bussy Varache 87120 EymoutiersFranceMadelon VermeulenEXJT
VT
Buiten de lijntjesinfo@buitendelijntjes.nu
Denver -ColoradoUSAMarkus HuntEXThe Loganschoolmarkus.hunt@theloganschool.org
Denver  -ColoradoUSABecky GodecEXThe Loganschoolbecky.godec@theloganschool.org
Granada Hills –Los AngelesUSALinda Powers LevitonEXGiftedandcreativecounselinglinda@leviton.org
Steamboat Springs ColoradoUSATina HarlowEXGuidingbrighttina@guidingbright.com
Portola Valley – CaliforniaUSAAnne BeneventiEXChildrenevolvingchildrenenolving@gmail.com
Olympia – FloridaUSABarbara HuttonEXNovaschoolbhutton@novaschool.org
Long Grove – IllinoisUSAMichele KaneEXNeium-kane@neiu.edu
Berkeley – CalifornieUSASusan DanielsEXSummitcenterdrsusandaniels@summitcenter.us
Denver ColoradoUSALinda SilvermanEX
GifteddevelopmentGiftedness101@gmail.com