Alle aangesloten Professionals werken zelfstandig en op eigen verantwoordelijkheid. Ze mogen het erkende logo per discipline op hun website voeren.

EX:   Experts zijn bevoegd een Individueel Diagnostisch Beelddenk Onderzoek af te nemen, en zijn bekend met visuele leertechnieken.

JT:   De Jeugd Trainers zijn bevoegd de LEREN LEREN Methode aan te bieden aan jeugd v.a. 8 jaar.
VT:   De Volwassenen Trainers zijn bevoegd om de training Basis Denksystemen te geven aan volwassenen en binnen bedrijven.

BTT: Belbin Team Toppers Trainers zijn bevoegd om met de Team Toppers Methode te werken binnen scholen en bedrijven.

Op deze kaart een landelijk overzicht van alle Professionals.

Aan de volgende lettercode herkent u de bevoegdheden:

 
Locatie Naam Site Mail
Aarlanderveen ZH Charlotte Majoie Hal JT
VT Rtgroenehart info@rtgroenehart.nl
Alkmaar NH Ingrid Hoeksema JT Praktijk Vindingrijk ingridhoeksema@gmail.com
Alkmaar NH Laetitia Kavelaars JT VT lmt.kavelaars@gmail.com
Alkmaar /Sint Pancras NH Rose Zonneveld EX JT VT Leerprikkels info@leerprikkels.nl
Almelo OV Gretha van der Laan JT
VT
De Helper g.vdelaan@dehelper.nl
Almere FL Marjolein Moonen EX JT VT Zo kan je leren info@zokanjeleren.nl
Amersfoort Ut Anja Jacobs EX Beter in Beeld info@bibamersfoort.nl
Amersfoort Ut Jeanette Koenen EX JT VT BTT Just Moveon jeanette@just-moveon.nl
Amstelveen NH Theo Roos BTT Checkitin! theo@checkitin.nl
Amstelveen NH Marijke Cals Stenger BTT maartmarijkr@hotmail.com
Amsterdam NH Bregje  Coolegen EX Speels-geleerd info@speels-geleerd.nl
Amsterdam NH Trudy Ypma Turkenburg EX JT VT Holos info@holos.nu
Amsterdam NH Saskia de Ruijter EX JT VT BTT cpvlinder cpvlinder@gmail.com
Amsterdam NH Loraine Bar EX JT VT BTT virtuouskids.nl loraine@virtuouskids.nl
Alphen aan den Rijn ZH Sonja de Lange EX JT Alphabeter info@alphabeter.nl
Arnhem Gld Anneke Wzeman JT
Praktijk Puntenslijper anneke@praktijk-puntenslijper.nl
Apeldoorn Gld Heidy Jansen JT Lessen in Leren heidy@lesseninleren.nl
Asperen Gld Esther Collé JT Praktijk Collé info@praktijk-colle.nl
Baarlo L Andrea Verlaek EX JT VT BTT denanker.dkc@gmail.com
Baexem L Marij Verkoelen EX JT m.verkoelen@bs-harlekijn.nl 
Baexem L Mien Verkoelen JT m.verkoelen@kpnmail.nl
Barendrecht ZH Ria  Vlak JT
REVlak@wartburg.nl
Belfeld L Ine Lücker EX JT VT BTT Passendleren info@passendleren.nl
Bennebroek NH Christien Sepers BTT Seep christien@seep.nu
Bergen op Zoom NB Christel Raats EX JT VT BTT BureauCIC bureaucic@kpnmail.nl
Blokker NH Véronique Turfboer JT
VT vdehaan82@gmail.nl
Bolsward Fr Dorine Lycklame à Nijeholt EX Bekijk het even info@bekijkheteven.nu
Broek op Langedijk NH Miriam Otten EX JT Kind kracht en beeld miriam_otten@hotmail.com
Broek op Langedijk NH Marchien Bakker JT BTT Marchienbakker RT info@marchienbakker-rt.nl
Buitenpost GR Tineke Nieuwenhuis JT
VT tnieuwenhuis26@gmail.com
Bunschoten/Spakenburg Ut Els de Groot EX JT scheap@hotmail.com
Bussum NH Vera Postmus EX JT VT verapostmus@gmail.com
Castricum NH Anita Breetvelt Boots EX JT VT BTT Tis ok info@tis-oke.nl
Castricum NH Annemieke Hoogeboom EX JT VT Wonderwijs coaching Info@wonderwijs-coaching.nl
Delft ZH Myra Hillebrink EX JT BTT Het Luisterrijk info@het-luisterrijk.nl
Den Bosch NB Angèle van der Heijden-Verhoeven BTT verhoeven_angele@hotmail.com
Den Haag ZH Thea Cosman JT theacosman@ziggo.nl
Den Haag ZH Joline Huijsmans EX JT VT BTT jolinehuijsmans@hotmail.com
Den Haag ZH Dieuwke Helder BTT Helder acteren dieuwke@helderacteren.nl
Den Haag ZH Wenke Andreae EX JT BTT Leukerlerenleren wenke@leukerlerenleren.nl
Deventer O Marita Klijn Velderman EX JT VT Profi leer marita@profi-leer.nl
Diemen NH Marijke van Muijlwijk EX JT Juf 0n Wheels marijke@jufonwheels.nl
Dinxperlo Gld Moniek Ebbers EX JT VT m.ebbers@skbg.nl
Doetinchem Gld Ria Dehing EX JT VT BTT Ik kan het info@ikkanhet.net
Dongen NB Mary Peters Leijten EX
JT
VT
  mary.peters@xpectprimair.nl
Dordrecht ZH Jet Barendrecht EX Slimpuls info@slimpuls.nl
Dordrecht ZH Sophia Isarin EX s.isarin@filternet.nl
Dordrecht ZH Keet Bos   JT VT Jij advies keet@jij-advies.nl
Dordrecht ZH Gerard den Hartog Schalken EX JT VT Eigenwijs onderwijs info@eigenwijsonderwijs.nl
Ede Gld Hanneke Reitsma EX JT VT  Praktijkextralent info@praktijkextralent.nl
Eemnes Ut Esther van Grootel EX JT VT Unieke Wijze info@uniekewijze.nl
Eerbeek Gld Patricia Ritsema van Eck EX JT VT Vrolijkevogels patriciarits@vrolijkevogels.nl
Egmond aan den Hoef NH Marieke Knol   JT
VT
inzichtleerlingenbegeleiding@gmail.com
Eindhoven NB Franny Neggers JT VT BTT Fortafido info@fortafido.nl
Eindhoven NB Bernadette Naan JT VT Leerkracht en co bernadette@leerkrachtenco.nl
Enschede O Karin Bogaarts Ros JT VT BTT Dichter bij taal info@dichterbijtaal.nl
Goirle NB Lenny Vermeulen JT Lenny Vermeulen info@lennyvermeulen.nl
Goirle NB Fanny Möhlmann JT Groei en Lach fanny@groeienlach.nl
Goirle NB Pascalle Dorren JT p.dorren@home.nl
Goirle NB Nancy Brekelmans EX JT Nence nence@ziggo.nl
Gorinchem ZH G.M.Wouters EX Praktijk Pio pio@casema.nl
Gouda ZH Ingrid Maas EX
Ingrid.maas@degroeiling.nl
Harderwijk Gld Mieke Brons EX JT Iqbus info@iqbus.nl
Hardinxveld Giessendam ZH Gieni de Frel   JT
VT gieni@live.nl
Haarlem NH Inge Cornelisse Elsinga JT VT BTT Lotus-Kindercoaching inge@lotus-kindercoaching.nl
Haarlem NH Gaby Bosman EX JT BTT Heldenpad info@heldenpad.nl
Haarlem NH Madelène Schippers JT VT Voorbeeldig leren madelene@voorbeeldigleren.nl
Haarlem NH Regien Piers EX JT Heart4kids info@heart4kids.nl
Harderwijk Gld Marjolein Schuchard EX JT marjoleinschuchard@live.nl
Harderwijk Gld Bernice Schut Aartsen EX JT hendo.bernice@gmail.com
Hazerswoude Rijndijk ZH Astrid Tijssen JT Treetje hoger info@treetjehoger.nl
Heibloem L Goyka Lamers EX JT lamerslogopedie@hotmail.com
Heiloo NH Natascha Tunderman EX JT Makkelijker Leren info@makkelijkerleren.nl
Heijthuysen L Ine Lücker EX JT VT BTT Passendleren info@passendleren.nl
Hengelo O Ingrid ten Dam EX VT ingrid.ten.dam@home.nl
Hengelo O Monic Hofman   JT VT
BTT monic.hofman@gmail.com
Hengelo Gld Dianne Garsen EX JT VT Talent en tijd info@talententijd.nl
Hillegom NH Martine van den Berg JT VT BTT Juftienie info@juftienie.nl
Hilversum NH Ingrid Schouten EX VT BTT In sigt Ingrid.Schouten@In-Sigt.com
Hoensbroek L Ria Knoben EX JT ria.knoben@mgrhanssen.nl
Hoorn NH Dieneke Kampherbeek JT
VT dienekek@gmail.com
Houten Ut Lisette de Kant JT VT BTT Jouw talent in beeld info@jtib.nl
Hulshorst Gld Jeanine Hoksberg EX JT VT j.hoksberg8@chello.nl
Kerkrade / Parkstad L Roland A.C. Willems EX JT VT BTT Groeien en Bloeien info@groeienenbloeien.nl
Krimpen aan den IJssel ZH Marianne van ’t Veld JT VT info@lechelle.nl
Leiden ZH Lara van Beek EX JT VT Praktijk Halonaimale laravanbeek@tuinvanwijsheid.nl
Leidschendam ZH Veronique Swillens EX   Sterk in hoogbegaafdheid veronique@sterkinhoogbegaafdheid.nl
Lierop NB Annemieke Joosten EX Annemieke105@hotmail.com
Limmen NH Petri Schipper EX JT De wijze van leren petri@dewijzevanleren.nl
Loon op Zand NB Ester Puts JT Ester-rt info@ester-rt.nl
Marknesse FL Marian Malek JT VT Hoofd vol Plaatjes info@hoofdvolplaatjes.nl
Melderslo L Michèle Hendrix Dierx EX JT info@studiobovenwijs.nl
Melick L Mariëlle Wilms EX JT VT kr8lokaal info@kr8lokaal.nl
Midden Beemster NH Esther Boonstra JT Praktijk Abracadabra info@praktijkabracadabra.nl
Muiderberg NH Liesbeth van der Veen JT vee@hetbaarnschlyceum.nl
Neede Gld Lieke Klein Severt JT VT Eigenwijs talent info@eigenwijs-talent.nl
Nieuw Bergen L Yvonne Nijsen EX y.nijsen@bsdefontein.nl
Nieuw-Lekkerland ZH Lineke van Oostrum EX JT BTT Juf in beeld lineke@jufinbeeld.nl
Nieuw Vennep NH Annuska Heisterkamp Bos JT VT BTT ik & beeld ikenbeeld@kpnmail.nl
Nijmegen Gld Anita van Doorn van der Vliet EX JT BTT Taalleesatelier info@taalleesspelatelier.nl
Nijmegen Gld Ria Dehing EX JT VT Ik kan het info@ikkanhet.net
Noordeloos ZH Jolanda Thielen JT Kziejezo info@kziejezo.nl
Noord Scharwoude NH Alma Beers EX JT beers.alma@gmail.com
Noordwijk ZH Caroline Wiebenga EX JT  VT De Beelddenker info@debeelddenker.nl
Nuenen NB Loes van Orsouw JT Beeldenschat loes@toev.nl
Obdam NH Judith Bouwmeester EX JT VT judithbouwmeester@gmail.com
Onderdijk NH Trudy Ypma Turkenburg EX JT Holos info@holos.nu
Oostelbeers NB Marjolein van Kuringen JT VT Bij Marjolein kom@bij-marjolein.nl
Oudorp NH Nicky Vrasdonk BTT Nickyvrasdonk@gmail.com
Oud Beijerland ZH Reina Hoogerwerf BTT renr91@kpnmail.nl
Oss NB Yvonne Aarts EX JT VT BTT Het leer punt Oss info@hetleerpuntoss.nl
Oudeschild NH Annemarie Swart BTT Texeltrips info@texeltrips.nl
Poortugaal ZH Jacqueline Gillet EX JT VT jyg@online.nl
Purmerend NH Sandy van Eijsden EX JT Bureau Beeldvisie info@bureaubeeldvisie.nl
Raalte O Marita Klijn Velderman EX JT Profi leer marita@profi-leer.nl
Ridderkerk ZH Marjet van Noordenne EX JT Lowstercoaching marjet@lowstercoaching.nl
Riel NB Marloes Bastianen EX JT RT praktijk Riel info@rtpraktijkriel.nl
Rijswijk ZH Cees Volkering BTT Ceesvolkering@gmail.com
Roelofarendsveen ZH Brigitte Lebbink EX JT VT BTT Eigenwijs Leren brigitte@eigenwijsleren.nl
Rotterdam ZH Eva Wiersma BTT Wiersma.eva@gmail.com
Rotterdam ZH Lidewij Besnard EX JT VT Whole Brain Learning lidewij@wholebrainlearning.nl
Rosmalen NB Marieke Moerman BTT m.moerman@fontys.nl
Ruinerwold DR Mirjam Kok JT mirjam@vangijssel.nl
Santpoort Noord NH Susanne van Keulen JT Spijkermebij info@spijkermebij.nl
Schagen NH Ciska de Jong JT richard-ciska@quicknet.nl
Schiedam ZH Monique Ultee   BTT moniqueultee@hotmail.com
Schijndel NB Manon van Dinther BTT Praktijk Vaardig info@praktijkvaardig.nl
Sittard L Fieke Ubachs JT fieke.ubachs@home.nl
Sleewijk NB Odette Verhoef JT
Rtforte odette@rtforte.nl
Sleeuwijk NB Jolanda Thielen JT Leerplein14 info@leerplein14.nl
Spijkenisse ZH Richard van Oosterhout BTT richard.van.oosterhout@gmail.com
Stevensweert L Goyka Lamers EX JT lamerslogopedie@hotmail.com
Terwolde Gld Els van der Geld EX JT BTT info@denkandersom.com
Teteringen NB Joke Huijsmans EX JT VT BTT joke.huijsmans@hotmail.com
Tuitjenhorn NH Annemieke Hoogeboom EX  JT VT Wonderwijs coaching Info@wonderwijs-coaching.nl
Tilburg NB Marita van den Hout EX BTT Beren van jouw weg info@berenvanjouwweg.nl
Tjalleberd Fr Ingrid Loenen JT Suno Coach info@suno-coach.nl
Uithoorn NH Marius Schalkwijk BTT Act2learn marius@act2learn.nl
Uithoorn NH Jantien Roël JT VT BTT Wegwijscc contact@wegwijscc.nl
Uitgeest NH Saskia de Ruijter EX JT VT BTT cpvlinder cpvlinder@gmail.com
Utrecht U Esther Wink BTT Twinckel esther@twinckel.nl
Utrecht U Esther Bekker EX Expertise centrum hoogbegaafdheid praktijkscope@gmail.com
Valkenswaard L Jessica van der Made JT vandermade.jessica@gmail.com
Velserbroek NH Ilonka Beers BTT info@beerscoaching.nl
Veldhoven NB Mayke Heitling JT VT Piptraining mayke.heitling@gmail.com
Venlo L Djoke van der Meulen JT
VT
djoke@voorjeneus.nl
Venlo L Hilde Croonen JT VT Leer het leren leer-hetleren@ziggo.nl
Venlo L Ine Lücker EX JT VT BTT Passendleren info@passendleren.nl
Vijfhuizen NH Wendy Lammers v. Toorenburg EX HIQ info@HIQ.nl
Volkel NB Marjelle van der Locht JT Praktijk voor Remedial Teaching Volkel info@rtpraktijkvolkel.nl
Voorhout ZH Arjanne Vester EX JT arjannevester@hotmail.com
Wageningen Gld Hanneke Post EX JT VT De Den hanneke@de-den.nl
Warnsveld GLD Annet Semmekrot Akker EX a.semmekrot@gelderveste.nl
Wassenaar ZH Marlies Hoffmann EX JT Met het oog op leren info@methetoogopleren.nl
Weesp NH Gerda de Weerdt BTT CEC gerdadeweerdt@gmail.com
Weert L Gea Weitenberg JT VT gea@you-next.nl
West Graftdijk NH Esther Boonstra JT Praktijk Abracadabra info@praktijkabracadabra.nl
Westkapelle Z Nicole Hamelink Vos EX Zeeuwseleertrein zeeuwseleertrein@hotmail.com
Wierden O Martine van der Ploeg EX JT Ploegmaat info@ploegmaat.nl
Wierden O Anouk Stam EX JT VT Ontwikkelinginbeeld info@ontwikkelinginbeeld.nl
Wijk & Aalburg NB Gerda Schram JT Studierond gerda@studierond.nl
Winterswijk Gld Rutger de Vries EX JT VT BTT Ik zie het anders info@ikziehetanders.nl
Woerden U Ria Moons JT Ria Moons Remedial Teacher ria.moons@outlook.com
Woudrichem NB Ivon Jacobs EX JT NLD info@nld.nu
Woudrichem NB Gerda Schram JT Studierond gerda@studierond.nl
Zaandijk NH Hedwig Appels JT VT Oogappels Hedwig@Oogappels.nu
Zoetermeer ZH Ruth Koeiman EX JT BTT CU4life info@cu4life.nl
Zwolle O Atteke van Aar EX JT VT BTT Avabalans info@avabalans.nl
BUITEN NEDERLAND
Lanaken België Danielle Teheux JT SKILL Coaching info@skillscoaching.net
Kuringen België An Derouy JT VT Duizendpoot-hasselt an@duizendpoot-hasselt.be
Wommelgem België Liesbet Bryneel JT
  ac3 info@ac3.be
Bussy Varache 87120 Eymoutiers France Madelon Vermeulen EX JT
VT
Buiten de lijntjes info@buitendelijntjes.nu
Denver  -Colorado USA Markus Hunt EX The Loganschool markus.hunt@theloganschool.org
Denver  -Colorado USA Becky Godec EX The Loganschool becky.godec@theloganschool.org
Granada Hills –Los Angeles USA Linda Powers Leviton EX Giftedandcreativecounseling linda@leviton.org
Steamboat Springs Colorado USA Tina Harlow EX Guidingbright tina@guidingbright.com
Portola Valley – California USA Anne Beneventi EX Childrenevolving childrenenolving@gmail.com
Calgary, Alberta Canada Janneke Frank EX Westmountcharter jannekefrank@shaw.ca
Olympia – Florida USA Barbara Hutton EX Novaschool bhutton@novaschool.org
Long Grove – Illinois USA Michele Kane EX Neiu m-kane@neiu.edu
Berkeley – Californie USA Susan Daniels EX Summitcenter drsusandaniels@summitcenter.us
Denver Colorado USA Linda Silverman EX
Gifteddevelopment Giftedness101@gmail.com
Athene Greece Danae Deligeorge EX danaekd@gmail.com
Dalmose Denmark Grith Rasmussen EX BTT grith@grith-tschorn.dk
Dalmose Denmark Johnnie Rasmussen EX BTT johnnie@bruusrasmussen.dk
Pretoria South Africa Karlien Nederveen JT VT karliennederveen@gmail.com