Alle aangesloten Professionals werken zelfstandig en op eigen verantwoordelijkheid. Ze mogen het erkende logo met huidig jaartal per discipline op hun website voeren. Aan de volgende lettercode herkent u de bevoegdheden:

EX:   Experts zijn bevoegd met het Wereldspel te werken en een Individueel Diagnostisch Onderzoek bij jeugd af te nemen.

JT:   De Jeugdtrainers zijn bevoegd om de LEREN LEREN Methode aan te bieden aan jeugd v.a. 8 jaar.

VT:   De Volwassenen Trainers zijn bevoegd om de training Basis Denksystemen te geven aan (jong)volwassenen en binnen bedrijven.

BTT: Belbin Team Toppers trainers zijn bevoegd om met de Belbin Team Toppers Methode te werken binnen scholen en bedrijven.

Op deze kaart een landelijk overzicht van alle Professionals.

Locatie Naam    SiteMail
AarlanderveenZHCharlotte Majoie HalJT
VTRtgroenehartinfo@rtgroenehart.nl
Alkmaar /Sint PancrasNHRose ZonneveldEXJTVTBTTLeerprikkelsinfo@leerprikkels.nl
AlmereFLMarjolein MoonenEXJTVTZo kan je lereninfo@zokanjeleren.nl
AlmereFLSabena van KooijEXJTVTBTTPraktijk Kind Uniekinfo@praktijkkinduniek.nl
Amersfoort / LeusdenUtAnja JacobsEXBeter in Beeldinfo@bibamersfoort.nl
AmersfoortUtMarianne BastianenJT
VT
Gavegavem.bastianen@gavegave.nl
AmstelveenNHTheo RoosBTTCheckitin!theo@checkitin.nl
AmstelveenNHMarijke Cals StengerBTTmaartmarijkre@hotmail.com
AmstelveenNHNachshon Rodrigues PereiraEXnachshon@live.nl
AmsterdamNHBregje CoolegemEXSpeels-geleerdinfo@speels-geleerd.nl
AmsterdamNHEunice StügerEX
JT
VT
eunicestuger@hotmail.com
AmsterdamNHIlona MatlaEX
Ilona Matlainfo@ilonamatla.nl
AmsterdamNHMarjolein KokJTVTmarjoleinkok84@gmail.com
AmsterdamNHTrudy Ypma TurkenburgEXJTVTBTTHolosinfo@holos.nu
AmsterdamNHSaskia de RuijterEXJTVTBTTsazcoaching info@sazcoaching.nl
AmsterdamNHLoraine BarEXJTVTBTTvkidsinfo@vkids.nl
ApeldoornGLDHeidy JansenJTLessen in Lerenheidy@lesseninleren.nl
AssendelftNHPauline BloklandEXJT
blokland.pauline@gmail.com
BaarloLAndrea VerlaekEXJTVTBTTDen Ankerinfo@denanker.nl
BaexemLMien VerkoelenJTm.verkoelen@kpnmail.nl
BarendrechtZHRenate VlakJT
REVlak@wartburg.nl
BarneveldGLDWillemine BunkEXwbunk@rehobothoz.nl
BelfeldLIne LückerEXJTVTBTTPassendlereninfo@passendleren.nl
BennebroekNHChristien SepersBTTSeepchristien@seep.nu
BestNBPetra van den Hurk- DamoiseauxEXJTVTKies plan Bpetra@kiesplanb.nu
Bergen op ZoomNBChristel RaatsEXJTVTBTTBureauCICinfo@bureaucic.nl 
BladelNBLudo van de VenEXJTVTludovandeven@hotmail.nl
BleskensgraafZHRenate HoogendoornJTVTde Leerexpressinfo@deleerexpress.nl
BlokkerNHVeronique TurfboerJT
VTBTTLeer van Veerinfo@leervanveer.nl
BolswardFRDorine Lycklama a   NijeholtEXJT
VTBekijk het eveninfo@bekijkheteven.nu
BorneOIngrid ten DamEXJTVTWijs in Beeldingrid.ten.dam@home.nl
BredaNBElsa HuismanJTVTelsa.huisman@ziggo.nl
BreukelenUTMariette PriorJTVTSamen slim lerenpraktijk@samenslimleren.nl
BroekhuizenLLianne HoeijmakersJTVTlianneha@hotmail.com
BussumNHVera PostmusEXJTVTLeren en Groeienverapostmus@gmail.com
CastricumNHAnnemieke HoogeboomEXJTVTWonderwijs coachinginfo@wonderwijs-coaching.nl
DalfsenOCarolien BoermanEXJTVT
Fijnbrein in actiecarolienboerman@hotmail.com
DelftZHMyra HillebrinkEXJTBTTHet Luisterrijkinfo@het-luisterrijk.nl
Den BoschNBAngèle van der Heijden-VerhoevenBTTverhoeven_angele@hotmail.com
Den HaagZHJoline HuijsmansEXJTVTBTTjolinehuijsmans@hotmail.com
Den HaagZHDieuwke HelderBTTHelder acterendieuwke@helderacteren.nl
Den HaagZHWenke AndreaeEXJTBTTLeukerlerenlerenwenke@leukerlerenleren.nl
DiemenNHMarijke van MuijlwijkEXJTJuf 0n Wheelsmarijke@jufonwheels.nl
DinxperloGLDMoniek EbbersEXJTVTMomie Info@momie.nl
DordrechtZHJet BarendrechtEXSlimpulsinfo@slimpuls.nl
DordrechtZHKeet BosJTVTJij advieskeet@jij-advies.nl
DordrechtZHGerard den Hartog SchalkenEXJTVTEigenwijs onderwijsinfo@eigenwijsonderwijs.nl
EdeGLDHanneke ReitsmaEXJTVT Praktijkextralentinfo@praktijkextralent.nl
EdeGLDMieke Veenendaal HoekmanEXJTVT Rehoboth dienstverleningmveenendaal@rehobothoz.nl
Egmond aan den HoefNHMarieke KnolJTVTinzichtleerlingenbegeleiding@gmail.com
EindhovenNBFranny NeggersJTVTBTTFortafidoinfo@fortafido.nl
EindhovenNBIne van de RijtJTVTi.vanderijt@fontys.nl
EindhovenNBBernadette NaanJTVTLeerkracht en cobernadette@leerkrachtenco.nl
EmmenDRAnja DijkstraJTVTdijkstra.holsheimer@gmail.com
EmmenDRRia van der Werf SprengerEXJTVTriavanderwerf@gmail.com
EnkhuizenNHParticia TigchelaarEXJTVTDandelion CoachingDandelioncoaching@chillpillow.nl
EricaDRRia van der Werf SprengerEXJTVTriavanderwerf@gmail.com
GoesZLCindy SchaierJTVTKinderpraktijk Leer het mij zelf doenleerhetmijzelfdoen@gmail.com
GoirleNBNancy BrekelmansEXJTNenceinfo@nence.nl
GorinchemZHG.M.WoutersEXPraktijk Piopio@casema.nl
HaarlemNHRegien PiersEXJTHeart4kidsinfo@heart4kids.nl
HaghorstNBDaniëlle WilbortsEXTop Talentbegeleidingtdanielle@top-talentbegeleiding.nl
HarderwijkGLDLotte SchoutenEXlotte_schouten@live.nl
HarderwijkGLDMieke BronsEXJTIqbusinfo@iqbus.nl
HarderwijkGLDLeila MahdadEXJTVTleila_mahdad@hotmail.com
Hardinxveld GiessendamZHGieni de FrelJT
VTgieni@live.nl
HeelLPascal MinartzJT
VTp.minartz@rocgilde.nl
HeezeNBLoes van WezelJT
VTSlim Geleerdinfo@slimgeleerd.nl
HeibloemLGoyka LamersEXJTlamerslogopedie@hotmail.com
HeibloemLKim Peters RitJTVTkpetersrit@gmail.com
HeijthuysenLIne LückerEXJTVTBTTPassendlereninfo@passendleren.nl
HilversumNHPamela SchuurmansEXJTVTBTTCarpeVitamCoachingiinfo@carpevitamcoaching.nl"
HoensbroekLRia KnobenEXJTria.knoben@mgrhanssen.nl
HuizenNHNathalie KamphorstJTVTcintacoaching@outlook.com
ItensFRJoke KristEXJT
VTinformeerhb@gmail.com
KollumGRTineke NieuwenhuisJT
VTtnieuwenhuis26@gmail.com
KortenhoefNHCarola PelderEXStudio WishdomInfo@studiowishdom.nl
KudelstaartNHIngrid MoespotEXJTVTingrid@hbincontact.nl
LeeuwardenFRMarrit KooistraEXJTVTBTTmarrit.kooistra@gmail.com
LeidschendamZHKarin LagraauwJTVTkarin@studiolagraauw.nl
LelystadFLAnneloes HovingEXJTVTTurn 2 Learninfo@turn2learn.nl
LemmerFROlga LenkJTVTolga@lenken.nl
LieropNBAnnemieke JoostenEXannemieke105@hotmail.com
LimmenNHPetri SchipperEXJTDe wijze van lerenpetri@dewijzevanleren.nl
LimmenNHSuzanne BuisEXJTVTBeelddenkers leren lerensuzanne@suzannebuis.nl
LoosdrechtNHMariette PriorJTVTSamen slim lerenpraktijk@samenslimleren.nl
MaarsenUTMariette PriorJTVTSamen slim lerenpraktijk@samenslimleren.nl
MaastrichtLIKaren WeijersEXJTVTkarenweijers@gmail.com
MarknesseFLMarian MalekJTVTHoofd vol Plaatjesinfo@hoofdvolplaatjes.nl
MeldersloLMichéle Hendrix DierxEXJTStudio Bovenwijsinfo@studiobovenwijs.nl
MelickLMariëlle WilmsEXJTVTkr8lokaalinfo@kr8lokaal.nl
MolenaarsgraafZHRenate HoogendoornJTVTde Leerexpresslinfo@deleerexpress.nl
NesFLHenny NuwoltEXJTVTHennyNuwolt@hotmail.com
Nieuw BergenLYvonne NijsenEXy.nijsen@bsdefontein.nl
NijmegenGlLDAnita van Doorn van der VlietEXJTBTTTaalleesatelierinfo@taalleesspelatelier.nl
NijmegenGlLDSabine KuijpersJTVTAutitolksabine@autitolk.com
NoordeloosZHJolanda ThielenJTKziejezoinfo@kziejezo.nl
NoordwijkZHCaroline WiebengaEXJTVTDe Beelddenkerinfo@debeelddenker.nl
NuenenNBLoes van OrsouwJTBeeldenschatloes@toev.nl
OnderdijkNHTrudy Ypma TurkenburgEXJTVTBTTHolosinfo@holos.nu
OosterhoutNBDweezil OlislagersJTVTSkadiinfo@skadi.nu
OudorpNHNicky VrasdonkBTTnickyvrasdonk@gmail.com
Oud BeijerlandZHReina HoogerwerfBTTrenr91@kpnmail.nl
OssNBYvonne AartsEXJTVTBTTHet leer punt Ossinfo@hetleerpuntoss.nl
OssNBKim HollantsJTVTk.hollants@fontys.nll
OudeschildNHAnnemarie SwartBTTTexeltripsinfo@texeltrips.nl
OverveenNHCorine van der GrintenEXJTVTcorine.vandergrinten@twijs.nl
PoortugaalZHJacqueline GilletEXJTVTjyg@online.nl
PurmerendNHSandy van EijsdenEXJTBureau Beeldvisieinfo@bureaubeeldvisie.nl
RidderkerkZHMarjet van NoordenneEXJTLowstercoachingmarjet@lowstercoaching.nl
RielNBMarloes BastianenEXJTVTRT praktijk Rielinfo@rtpraktijkriel.nl
RijswijkZHCees VolkeringBTTceesvolkering@gmail.com
RoelofarendsveenZHBrigitte LebbinkEXJTVTBTTEigenwijs Lerenbrigitte@eigenwijsleren.nl
RoermondLKarin HilkensEXk.hilkens@ergoml.nl
RoosendaalNBSaskia ClaassensEX
Praktijk SASinfo@praktijksas.com
RoosendaalNBAmanda van de ReeEX
.Kids en coachamanda@kidsencoach.com
RotterdamZHAntoni GeeraetsJTVTantoni.geeraets@rvko.nl
RotterdamZHEva WiersmaBTTwiersma.eva@gmail.com
RotterdamZHLidewij BesnardEXJTVTWhole Brain Learning lidewij.besnard@gmail.com
RosmalenNBMarieke MoermanBTTm.moerman@fontys.nl
RuinerwoldDRMirjam KokJTmirjam@vangijssel.nl
Santpoort NoordNHSusanne van KeulenJTSpijkermebijinfo@spijkermebij.nl
SchagenNHCiska de JongJTrichard-ciska@quicknet.nl
SchiedamZHDiana Avezaat van der NatJTVTdiana.vandernat@rvko.nl
SchijndelNBManon van DintherJTVTOntwikkeltijdinfo@ontwikkeltijd.nl
SmildeDRJeanette KoenenEXJTVTBTTJust Moveonjeanette@just-moveon.nl
SpaubeekLRoland A.C. WillemsEXJTVTBTTGroeien en Bloeieninfo@groeienenbloeien.nl
SpaubeekLNathalie SluijsmansEXOog voor Talentn.sluijsmans@oogvoortalent.nu
StevensweertLGoyka LamersEXJTlamerslogopedie@hotmail.com
St MichielsgestelNBMarije DrokEXJTVTmarijedrok@gmail.com
SurhuisterveenFLEsther Ploegh van der ZwaagEXJTVTevploegh@gmail.com
TerneuzenZLMeredith HoelenJTVTjmahoelen@gmail.com
TeteringenNBJoke HuijsmansEXJTVTBTTjoke.huijsmans@hotmail.com
TilburgNBMarita van den HoutEXBTTBeren van jouw weginfo@berenvanjouwweg.nl
UithoornNHMarius SchalkwijkBTTAct2learnmarius@act2learn.nl
UitgeestNHSaskia de RuijterEXJTVTBTTcpvlindercpvlinder@gmail.com
UtrechtUTLonneke FriethoffJTVTLonk Coachinginfo@lonkcoaching.nl
VeenNBKorien BrouwerEXJTVTBrouwer Talenbegeleidingkorienbrouwer@gmail.com
VeenendaalUTNathalie de HeerEXJTVTRefilled-Coachinginfo@refilled-coaching.nl
VenloLHilde CroonenJT
VT
Leer het lerenhilde@leer-het-leren.nl
VenloLDorien EvansJTVTd.smeets@rocgilde.nl
VenloLIne LückerEXJTVTBTTPassendlereninfo@passendleren.nl
VolkelNBMarjelle van der LochtJTPraktijk voor Remedial Teaching Volkelinfo@rtpraktijkvolkel.nl
VoorburgZHVeronique SwillensEXJTVTSterk in hoogbegaafdheidveronique@sterkinhoogbegaafdheid.nl
VoorhoutZHArjanne VesterEXJTarjannevester@hotmail.com
WaddinxveenZHElske van LeeuwenEXJTVTleeuwenvan.elske@gmail.com
WageningenGLDHanneke PostEXJTVTDe Denhanneke@de-den.nl
WarnsveldGLDAnnet Semmekrot AkkerEXa.semmekrot@gelderveste.nl
WeertLGea WeitenbergJT gea@you-next.nl
WassenaarZHMarlies HoffmannEXJTMet het oog op leren info@methetoogopleren.nl
WeespNHGerda de WeerdtBTTCECgerdadeweerdt@gmail.com
WierdenOMartine van der PloegEXJTPloegmaatinfo@ploegmaat.nl
Wijk & AalburgNBGerda SchramJTStudieRondgerda@studierond.nl
WinterswijkGLDRutger de VriesEXJTVTBTTIk zie het andersinfo@ikziehetanders.nl
WoerdenUTRia MoonsJTRia Moons Remedial Teacherria.moons@outlook.com
ZaandijkNHHedwig AppelsJTVTOogappelshedwig@oogappels.nu
ZoetermeerZHRuth KoeimanEXJTVTBTTercefka@hotmail.com
ZoetermeerZHMers BosJTVTLeerling leert lereninfo@leerlingleertleren.nl
ZuidlarenDRMariette DijkstraEXBiqkelsmariette@biqkels.nl
BUITEN NEDERLAND
ErtveldeBelgiëIlse ColaesBTTAssessilse@asses.be
KuringenBelgiëAn DerouyEXJTVTDuizendpoot-hasseltan@duizendpoot-hasselt.be
Calgary, AlbertaCanadaJanneke FrankEXWestmountcharterjannekefrank@shaw.ca
WillemstadCuracaoRuth KoeimanEXJTVTBTTercefka@hotmail.com
DalmoseDenmarkGrith TschornEXBTTgrith@grith-tschorn.dk
DalmoseDenmarkJohnnie RasmussenEXBTTjohnnie@bruusrasmussen.dk
AtheneGreeceDanae DeligeorgeEXDanaedeligeorgesdanaekd@gmail.com
Bussy Varache 87120 EymoutiersFranceMadelon VermeulenEXJT
VT
Buiten de lijntjesinfo@buitendelijntjes.nu
Denver -ColoradoUSAMarkus HuntEXThe Loganschoolmarkus.hunt@theloganschool.org
Denver  -ColoradoUSABecky GodecEXThe Loganschoolbecky.godec@theloganschool.org
Granada Hills Los AngelesUSALinda Powers LevitonEXGiftedandcreativecounselinglinda@leviton.org
Steamboat Springs ColoradoUSATina HarlowEXGuidingbrighttina@guidingbright.com
Portola Valley CaliforniaUSAAnne BeneventiEXChildrenevolvingchildrenenolving@gmail.com
Olympia FloridaUSABarbara HuttonEXNovaschoolbhutton@novaschool.org
Long Grove IllinoisUSAMichele KaneEXNeium-kane@neiu.edu