Alle onze Professionals werken zelfstandig en op eigen verantwoordelijkheid. Aan de lettercode herkent u de bevoegdheden.
EX:   Experts zijn bevoegd een Individueel Diagnostisch Beelddenk Onderzoek af te nemen, en zijn bekend met visuele leertechnieken.
JT:   Jeugd Trainers zijn bevoegd de LEREN LEREN Methode aan te bieden aan jeugd binnen het BO, VO, MBO en HBO.
VT:   Volwassenen Trainers zijn bevoegd om de training Basis Denksystemen te geven aan volwassenen en binnen bedrijven.
BTT: Belbin Team Toppers Trainers zijn bevoegd om met de Team Toppers Methode te werken binnen scholen en bedrijven.

Op deze kaart een landelijk overzicht van alle Professionals.

 
Locatie Naam Site Mail
Alkmaar NH Henk van der Wal JT VT Asaris info@asaris.nl
Alkmaar NH Carla Conijn (ROC Horizon Alkmaar) EX JT VT BTT beelddenker@live.nl
Alkmaar NH Ingrid Hoeksema EX JT Praktijk Vindingrijk ingridhoeksema@gmail.com
Alkmaar NH Laetitia Kavelaars JT VT lmt.kavelaars@gmail.com
Alkmaar NH Simone Leeuwerink JT Breintoppers info@breintoppers.nl
Almere FL Iris Douven JT BTT Beelddenkers leren zo info@beelddenkerslerenzo.nl
Almere FL Marjolein Moonen JT VT zokanjeleren@gmail.com
Alphen Chaam NB Els Lems EX JT Kompas Methode info@kompasmethode.nl
Amersfoort Ut Anja Jacobs EX Beter in Beeld info@bibamersfoort.nl
Amersfoort Ut Jeanette Koenen EX JT VT BTT Just Moveon jeanette@just-moveon.nl
Amstelveen NH Theo Roos BTT Checkitin! theo@checkitin.nl
Amstelveen NH Marijke Cals Stenger JT BTT maartmarijkr@hotmail.com
Amsterdam NH Bregje  Coolegen EX Speels-geleerd info@speels-geleerd.nl
Amsterdam NH Trudy Ypma Turkenburg EX JT VT Holos info@holos.nu
Amsterdam NH Saskia de Ruijter JT VT cpvlinder cpvlinder@gmail.com
Amsterdam NH Alet Wouda EX JT leermijanders@gmail.com
Amsterdam NH Berdien van Arkel JT berdienvanarkel@gmail.com
Amsterdam NH Loraine Bar EX JT VT virtuouskids.nl loraine@virtuouskids.nl
Alphen aan den Rijn ZH Daniëlle Hoozemans JT Kindbegrip kindbegrip@kpnmail.nl
Alphen aan den Rijn ZH Suzanne Linting JT Uniqind suzanne@uniqind.nl
Alphen aan den Rijn ZH Sonja de Lange EX JT Alphabeter info@alphabeter.nl
Alphen aan den Rijn ZH Thirza Zellerer EX JT Oyee info@oyee.nl
Apeldoorn Gld Heidy Jansen JT Lessen in Leren heidy@lesseninleren.nl
Asperen Gld Esther Collé JT Praktijk Collé info@praktijk-colle.nl
Baarlo L Andrea Verlaek EX JT BTT andreaverlaek@gmail.com
Baexem L Marij Verkoelen EX JT m.verkoelen@bs-harlekijn.nl 
Baexem L Mien Verkoelen JT m.verkoelen@kpnmail.nl
Belfeld L Ine Lücker EX JT Passendleren ine@passendleren.nl
Bennebroek NH Christien Sepers BTT Seep christien@seep.nu
Beusichem Gld Marieke Verf JT Trotsopmijntalent marieke@verfenbuuf.nl
Berlicum NB Kirstel Heijmans JT VT kristel-heijmans@hotmail.com
Blaricum NH Emily Smit JT djenem@msn.com
Bodegraven ZH Marlous de Beer JT debeermarlous@gmail.com
Boxtel NB Maartje Maas JT maartjemaas@kpnmail.nl
Breda NB Jolien Testegen JT Teach2study info@teach2study.nl
Breda NB Rinske van Holthuijsen JT rvanholthuijsen@gmail.com
Broek op Langedijk NH Miriam Otten EX JT Kind kracht en beeld miriam_otten@hotmail.com
Broek op Langedijk NH Marchien Bakker JT Marchienbakker RT info@marchienbakker-rt.nl
Brielle ZH Anna Grootscholten JT for-anna@hotmail.com
Bunschoten/Spakenburg Ut Els de Groot EX JT scheap@hotmail.com
Burgh Haamstede Zl Laura Bom JT VT Krachtgericht info@krachtgericht.nl
Bussum NH Vera Postmus EX JT VT verapostmus@gmail.com
Castricum NH Anita Breetvelt Boots EX JT VT BTT Tis ok info@tis-oke.nl
Castricum NH Annemieke Hoogeboom EX JT VT Wonderwijs coaching Info@wonderwijs-coaching.nl
Culemborg Gld Marieke Verf JT Trotsopmijntalent marieke@verfenbuuf.nl
Delft ZH Myra Hillebrink EX JT BTT Het Luisterrijk info@het-luisterrijk.nl
Delft ZH Jolanda Tol JT tol.jolanda@gmail.com
Delfgauw ZH Manon Sluijters JT manonsluijters@gmail.com
Den Bosch NB Angèle van der Heijden-Verhoeven JT BTT verhoeven_angele@hotmail.com
Den Burg NH Rozemmarijn Veldhuis JT Onderwijspraktijk Texel info@onderwijspraktijktexel.nl
Den Haag ZH Thea Cosman JT theacosman@ziggo.nl
Den Haag ZH Tingue Klapwijk JT tingueklapwijk@hotmail.com
Den Haag ZH Joline Huijsmans EX JT VT BTT jolinehuijsmans@hotmail.com
Den Haag ZH Dieuwke Helder BTT Helder acteren dieuwke@helderacteren.nl
Den Haag ZH Wenke Andreae EX JT BTT Leukerlerenleren wenke@leukerlerenleren.nl
Deventer O Marita Klijn Velderman EX JT VT Profi leer marita@profi-leer.nl
Diemen NH Marijke van Muijlwijk EX JT marijke@jufonwheels.nl
Dinxperlo Gld Moniek Ebbers EX VT m.ebbers@skbg.nl
Doetinchem Gld Ria Dehing EX JT VT BTT Ik kan het info@ikkanhet.net
Dordrecht ZH Jet Barendrecht EX Slimpuls info@slimpuls.nl
Dordrecht ZH Sophia Isarin EX s.isarin@filternet.nl
Dordrecht ZH Esther Blazer JT VT e.blazer@live.nl
Dordrecht ZH Gerard den Hartog Schalken EX JT Eigenwijs onderwijs info@eigenwijsonderwijs.nl
Drachten Fr Jellie de Roos de Jong JT Anders Wijs info@anders-wijs.nl
Drachten Fr Alice Balt EX JT a.balt@singelland.nl
Eemnes Ut Esther van Grootel EX JT VT Unieke Wijze info@uniekewijze.nl
Eerbeek Gld Patricia Ritsema van Eck EX JT VT Vrolijkevogels patriciarits@vrolijkevogels.nl
Eersel NB Jeanine Lemmen JT Logopedie Lemmen praktijk@logopedielemmen
Eindhoven NB Franny Neggers JT VT Fortafido info@fortafido.nl
Eindhoven NB Bernadette Naan JT VT Leerkracht en co bernadette@leerkrachtenco.nl
Enkhuizen NH Iris Harmeijer EX JT info@leerkriebels.nl
Enschede O Karin Bogaarts Ros JT VT BTT Dichter bij taal info@dichterbijtaal.nl
Enschede O Gerda Misana JT gerdamisana@live.nl
Emmen Dr Edith van Poppelen JT info@scheppenderwijs.nl
Geldrop NB Jeanine Lemmen JT Logopedie Lemmen praktijk@logopedielemmen
Geertruidenberg NB Ingeborg van Gog JT Rt Praktijk de  Brandepoort info@rtpraktijkdebrandepoort.nl
Goirle NB Lenny Vermeulen JT Lenny Vermeulen info@lennyvermeulen.nl
Goirle NB Fanny Möhlmann JT Groei en Lach fanny@groeienlach.nl
Goirle NB Pascalle Dorren JT p.dorren@home.nl
Gorinchem ZH G.M.Wouters EX Praktijk Pio pio@casema.nl
Gorinchem ZH Astrid Verheij Sentjens JT info@klassenmanagement.nu
Harderwijk Gld Mieke Brons EX JT Iqbus info@iqbus.nl
Harderwijk Gld Jan Ritmeester JT meesterrit@gmail.com
Haarlem NH Inge Cornelisse Elsinga JT VT Lotus-Kindercoaching inge@lotus-kindercoaching.nl
Haarlem NH Mieke Weissher JT Beelddenkhulp beelddenkhulp@gmail.com
Haarlem NH Maaike Verhoeven JT BTT Denken is te doen info@denkenistedoen.nl
Haarlem NH Gaby Bosman EX JT BTT Heldenpad info@heldenpad.nl
Haarlem NH Madelène Schippers JT VT Voorbeeldig leren madelene@voorbeeldigleren.nl
Haarlem NH Regien Piers EX JT Heart4kids info@heart4kids.nl
Haarlem NH Wanda Bom JT Kinderpraktijk Bom kinderpraktijkbom@gmail.com
Haarlem NH Erika de Bij EX erika.debly@hetnet.nl
Harderwijk Gld Marjolein Schuchard EX JT marjoleinschuchard@live.nl
Harderwijk Gld Bernice Schut Aartsen JT hendo.bernice@gmail.com
Harderwijk Gld Aranke Hopman Jaarsma JT aranke.hopman@caiway.nl
Hazerswoude Rijndijk ZH Astrid Tijssen JT Treetje hoger info@treetjehoger.nl
Heerhugowaard NH Chantal Blom JT Wijsleren info@wijsleren.nl
Heibloem L Goyka Lamers EX JT lamerslogopedie@hotmail.com
Heiloo NH Natascha Tunderman EX JT Makkelijker Leren info@makkelijkerleren.nl
Heijthuysen L Ine Lücker EX JT Passendleren ine@passendleren.nl
Hengelo O Ingrid ten Dam EX VT ingrid.ten.dam@home.nl
Hengelo Gld Dianne Garsen EX JT VT Talent en tijd info@talententijd.nl
Hellendoorn O Anja Wolterink JT wolterink.stegeman@gmail.com
Hilversum NH Ingrid Schouten EX VT BTT In sigt Ingrid.Schouten@In-Sigt.com
Hoensbroek L Ria Knoben EX JT ria.knoben@mgrhanssen.nl
Hoofddorp NH Monique van Poeteren JT cpmartoesjka cpmatroesjka@gmail.com
Hoogeveen Dr Jacobien Drenth JT Logopediepraktijk Drenth info@logopediepraktijkdrenth.nl
Hoogeloon NB Sandra van den Akker  de Kleine JT Kleineakker sandra@kleineakker.nl
Houten Ut Lisette de Kant JT VT BTT Jouw talent in beeld info@jtib.nl
Houten Ut Nicolette Deetman van Donselaar JT VT Donsult donsutl@live.nl
Hulshorst Gld Jeanine Hoksberg EX JT j.hoksberg8@chello.nl
Kerkrade / Parkstad L Roland A.C. Willems EX JT VT BTT Groeien en Bloeien info@groeienenbloeien.nl
Kessel L Mirjam Vorst JT mirjam.vorst@planet.nl
Krimpen aan den IJssel ZH Esther Blazer JT VT e.blazer@live.nl
Leersum Ut Erica Verlaan JT Xeri lerenleren@xeri.nl
Leiden ZH Thijs van Beek VT thijs.vanbeek@gmail.com
Leiden ZH Rinske van Holthuijsen JT rvanholthuijsen@gmail.com
Limmen NH Petri Schipper EX JT De wijze van leren petri@dewijzevanleren.nl
Limmen NH Mariëlle Reverda JT VT Praktijk leren in beweging mreverda@praktijklereninbeweging.nl
Lisserbroek NH Wanda Bom JT Kinderpraktijk Bom kinderpraktijkbom@gmail.com
Lithoijen NB Petra Belgraver JT VT petra.belgraver@gmail.com
Lochem Gld Anouk Markerink EX JT Talent en leren anouk@talentenleren.nl
Lochem Gld Maukje Munk EX JT Talent en leren maukje@talentenleren.nl
Loon op Zand NB Ester Puts JT Ester-rt info@ester-rt.nl
Markelo O Marita Pongers JT praktijk@maritapongers.nl
Marknesse FL Marian Malek JT VT Hoofd vol Plaatjes info@hoofdvolplaatjes.nl
Melderslo L Michèle Hendrix Dierx EX JT info@studiobovenwijs.nl
Montfoort Ut Agnes van der Veer JT Hulp die bij je past agnesvdveer@hulpdiebijjepast.nl
Melick L Mariëlle Wilms EX JT VT kr8lokaal info@kr8lokaal.nl
Meppel DR Baukje Huijsse JT VT Schoolwerck info@schoolwerck.nl
Midden Beemster NH Esther Boonstra JT Praktijk Abracadabra info@praktijkabracadabra.nl
Mierlo NB Jeanine Lemmen JT Logopedie Lemmen praktijk@logopedielemmen
Mill NB Lia van den Hoven EX JT Leer je wijzer info@leerjewijzer.nl
Muiderberg NH Liesbeth van der Veen JT vee@hetbaarnschlyceum.nl
Naaldwijk ZH Brenda Kortekaas JT brendakortekaas@gmail.com
Neede Gld Lieke Klein Severt JT VT Eigenwijs talent info@eigenwijs-talent.nl
Nieuw Bergen L Yvonne Nijsen EX y.nijsen@bsdefontein.nl
Nieuw-Lekkerland ZH Lineke van Oostrum EX JT BTT Juf in beeld lineke@jufinbeeld.nl
Nieuwekerk a/d IJssel ZH Karin Kalisvaart JT karin.kalisvaart@ziggo.nl
Nieuw Vennep NH Annuska Heisterkamp Bos JT VT BTT ik & beeld ikenbeeld@kpnmail.nl
Nijmegen Gld Anita van Doorn van der Vliet EX JT info@taalleesspelatelier.nl
Nijmegen Gld Marije Koing EX koning_marije@hotmail.com
Nijmegen Gld Ria Dehing EX JT VT Ik kan het info@ikkanhet.net
Noordeloos ZH Jolanda Thielen JT Kziejezo info@kziejezo.nl
Noord Scharwoude NH Alma Beers JT beers.alma@gmail.com
Noordwijk ZH Caroline Wiebenga EX JT  VT De Beelddenker info@debeelddenker.nl
Nuenen NB Loes van Orsouw JT Beeldenschat loes@toev.nl
Oldenzaal Ov Brunhilde Gerard EX JT Mijn werkplekje info@mijnwerkplekje.nl
Onderdijk NH Trudy Ypma Turkenburg EX JT Holos info@holos.nu
Oudorp NH Nicky Vrasdonk BTT Nickyvrasdonk@gmail.com
Oss NB Yvonne Aarts EX JT VT BTT Het leer punt Oss info@hetleerpuntoss.nl
Oudeschild NH Annemarie Swart BTT Texeltrips info@texeltrips.nl
Poortugaal ZH Jacqueline Gillet EX jyg@online.nl
Purmerend NH Sandy van Eijsden EX JT Bureau Beeldvisie info@bureaubeeldvisie.nl
Raalte O Marita Klijn Velderman EX JT Profi leer marita@profi-leer.nl
Ridderkerk ZH Marjet van Noordenne JT Lowstercoaching marjet@lowstercoaching.nl
Riel NB Marloes Bastianen EX JT RT praktijk Riel info@rtpraktijkriel.nl
Rijswijk ZH Cees Volkering BTT Ceesvolkering@gmail.com
Roelofarendsveen ZH Brigitte Lebbink EX JT VT BTT Eigenwijs Leren info@eigenwijsleren.nl
Roermond L Juliette Velraeds JT Velraeds Didactiek juliette@velraedsdidactiek.com
Roosendaal NB Saskia Claassens EX Praktijk Hoogbegaafd Roosendaal saskia@praktijkhoogbegaafd.nl
Roosendaal NB Lotte Goorden JT Levenskunstenaartjes info@levenskunstenaartjes.nl
Rotterdam ZH Eva Wiersma BTT Wiersma.eva@gmail.com
Rotterdam ZH Lidewij Besnard EX JT VT Whole Brain Learning lidewij@wholebrainlearning.nl
Rosmalen NB Marieke Moerman BTT m.moerman@fontys.nl
Ruinerwold DR Mirjam Kok JT mirjam@vangijssel.nl
Santpoort Noord NH Susanne van Keulen JT Spijkermebij info@spijkermebij.nl
Schagen NH Ciska de Jong JT richard-ciska@quicknet.nl
Scharnegoutum Fr Sietske Zwerver JT Ster(k) Talent info@sterktalent.nl
Schijndel NB Manon van Dinther JT VT BTT Praktijk Vaardig info@praktijkvaardig.nl
Sint Pancras NH Rose Zonneveld EX JT VT Leerprikkels info@leerprikkels.nl
Sittard L Fieke Ubachs JT fieke.ubachs@home.nl
Sleeuwijk NB Jolanda Thielen JT Leerplein14 info@leerplein14.nl
Sleeuwijk NB Annika Rochat JT Leerplein14 info@leerplein14.nl
Sleeuwijk NB Jantine van Diggele JT Leerplein14 info@leerplein14.nl
Sliedrecht ZH Elly van der Hel EX JT ellyvanderhel@chello.nl
Steenbergen NB Christel Raats JT VT Bureau cic christel@bureaucic.nl
Stevensweert L Goyka Lamers EX JT lamerslogopedie@hotmail.com
Tegelen L Mariska Clabbers JT mariska@clabbersinterieurs.nl
Terwolde Gld Els van der Geld EX JT BTT info@denkandersom.com
Teteringen NB Joke Huijsmans EX JT VT BTT joke.huijsmans@hotmail.com
Tuitjenhorn NH Annemieke Hoogeboom EX  JT VT Wonderwijs coaching Info@wonderwijs-coaching.nl
Tilburg NB Marita van den Hout EX BTT Beren van jouw weg info@berenvanjouwweg.nl
Tilburg NB Chawa van derJagt JT Chawa coaching coaching@chawa.nl
Tjalleberd Fr Ingrid Loenen JT Suno Coach info@suno-coach.nl
Uithoorn NH Marius Schalkwijk BTT Act2learn marius@act2learn.nl
Uithoorn NH Jantien Roël JT VT BTT Wegwijscc contact@wegwijscc.nl
Uitgeest NH Saskia de Ruijter JT VT cpvlinder cpvlinder@gmail.com
Utrecht U Astrid Wijnans JT Evcadviesbureau astrid.wijnans@evcadviesbureau.com
Utrecht U Esther Wink JT VT BTT Twinckel esther@twinckel.nl
Valkenswaard L Jessica van der Made JT vandermade.jessica@gmail.com
Veghel NB Natasja van Hedel JT hja.van.hedel@kpnmail.nl
Velserbroek NH Ilonka Beers BTT info@beerscoaching.nl
Veldhoven NB Mayke Heitling JT VT Piptraining mayke.heitling@gmail.com
Vendam Gr Patricia Dijk Grech JT dijkpatricia@hotmail.com
Venlo L Hilde Croonen JT VT Leer het leren leer-hetleren@ziggo.nl
Venlo L Ine Houkes JT inehoukes@gmail.com
Venlo L Ine Lücker EX JT Passendleren ine@passendleren.nl
Vijfhuizen NH Wendy Lammers v. Toorenburg EX HIQ info@HIQ.nl
Volendam NH Linda Tol EX JT VT BTT AABBCC linda@aabbcc.nl
Volkel NB Marjelle van der Locht JT Praktijk voor Remedial Teaching Volkel info@rtpraktijkvolkel.nl
Wageningen Gld Hanneke Post EX JT VT De Den hanneke@de-den.nl
Wassenaar ZH Marlies Hoffmann EX Met het oog op leren info@methetoogopleren.nl
Weesp NH Gerda de Weerdt BTT CEC gerdadeweerdt@gmail.com
Weert L Ivon Hansen JT Senzy info@senzy.nl
Weert L Gea Smolenaers JT VT gsmolenaers@home.nl
West Graftdijk NH Esther Boonstra JT Praktijk Abracadabra info@praktijkabracadabra.nl
Westkapelle Z Nicole Hamelink Vos EX Zeeuwseleertrein zeeuwseleertrein@hotmail.com
Wierden O Martine van der Ploeg EX JT Ploegmaat info@ploegmaat.nl
Wijk & Aalburg NB Gerda Schram JT Studierond gerda@studierond.nl
Winterswijk Gld Rutger de Vries EX JT VT BTT Ik zie het anders info@ikziehetanders.nl
Woerden U Ria Moons JT Ria Moons Remedial Teacher ria.moons@outlook.com
Woudrichem NB Ivon Jacobs EX JT NLD info@nld.nu
Woudrichem NB Gerda Schram JT Studierond gerda@studierond.nl
Zeewolde Fl Jacqueline van ’t Zelfde JT Eigenwijze Ster info@eigenwijzester.nl
Zoetermeer ZH Ruth Koeiman EX JT BTT CU4life info@cu4life.nl
Zoeterwoude ZH Ans van der Hulst JT VT ansvanderhulst@ziggo.nl
Z.O.-Beemster NH Gerrie A.Heijerman EX JT VT BTT gheijerman@planet.nl
Zuidwolde Dr Petra Middag Broks JT Zo kan ik leren info@zokanikleren.nl
Zwaagdijk West NH Jolanda Jong JT VT Beelddenkpaleis jolanda@beelddenkpaleis.nl
Zwolle O Atteke van Aar EX JT VT BTT Avabalans info@avabalans.nl
BUITEN NEDERLAND
Lanaken  België  B Danielle Teheux JT SKILL Coaching info@skillscoaching.net
Kuringen België B An Derouy JT VT Duizendpoot-hasselt an@duizendpoot-hasselt.be
Rimont Frankrijk F Madelon Vermeulen EX JT Buitendelijntjes info@buitendelijntjes.nu